Karavan'a Ilk Adım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tg1895 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 83
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,513
Marangoz isimiz bitti. Sırada perde ve aracın mekanik bir iki sorunu var onların çözülmesi kaldı

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Karavanin işi bitti. Geçmiş olsun bu hafta içi ruhsat ve tse işini halledip bitireceğim.

Yardımcı olan takip edenlere teşekkür ederim.

Aracınız hayırlı olsun. Masa hoşuma gitti. Fren halinde öne kaymaması için tedbir aldınız mı? Bidonlarla çözüm çok pratik. Benim karavanda da benzer bir çözüm var ama bidonlar daha küçük. Atık su boşaltmayı kolaylaştırmak için musluğu aracın altına aldım (arka sağ tarafta). Çok zaman atık boşaltma yerinde sadece musluğu açmam yetiyor.

Güle güle kullanın.

Son düzenleme:

Elinize saglik.guzel günlerde kullanin.cok guzel olmus.aracin sofor mahallindan ve yan kapidan geniş acili fotografinida paylasabilirmisin.
Aracin ruhsat bilgilerinin degisimi, proje vs islemlerle ilgili hem maddi hemde nasil bir yol izlenmesi gerekiyor.bilgilendirirsen cok faydali olur .benim gibi yeni baslayacak lara yol gosterir.tekrar araciniz hayirli olsun.

teşekkürler. Masa tabana 8'er vida ile sabit ayrıca bağlantı yerine de güçlü bir yapıştırıcı kullandık, dik rampalarda sert frenlerde şu ana kadar bir oynama belirtisi göstermedi umarım hep yerinde durur.

foto şuan mevcut değil çekip size atarım.
maliyet olarak proje, ruhsat, vize vs derken yaklaşık 1700-2000 TL civarında çıkıyor. size de bol şans.

Ruhsat işlemleri de bitti. Yardımcı olan fikir verenlere teşekkür ederim.

Saygılar

Ruhsat işlemleri de bitti. Yardımcı olan fikir verenlere teşekkür ederim.

Saygılar Ekli dosyayı görüntüle 511084

Hocam hayırlısı olsun karavanınız. Bende j9 alip karavan a dönüştürmeyi planlıyorum. Marangoz ruhsat vb işlemler.icin toplamda ne kadar gideriniz oldu. Araciniz kac model ve sigorta için toplam ne kadar ödeme isteniyor.

Saygilarimla