Karavan Kiraladık,kuzey Ege Bekle Bizi :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan omnitemporal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 81
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 51,799
Ynt: Karavan Kiraladık,kuzey Ege Bekle Bizi

demek Cj den vaz geçtiniz

Etiketler

Doktor, sadece sağlık ocağı var.
Ada da Pavli çamlığı diye bir yer var mesire alanı çamların arasında yerde ateş yakmak için yerler yapılmıştı, su ve tuvalet vardı su nazlı akıyordu, tuvaleti nasıl kullandığımızı zaten anlatmama hiç gerek yok son yıllardaki durumu nedir bilmiyorum. Arabasız gideceğim dediğim yere gidersem son durumunu paylaşırım. Hatta eskiden balık yapıyorken çektiğim fotoğraflar vardı bulursam paylaşayım.
Ben kalabalıktan bezdim, şaka bir yana tekrar dünyaya gelme şansım olsa ve bana sorsalar neresi diye tamam diyecek olduğum birkaç yerden ilk sırada olanlar biri ada, diğeri Datça-Kinidos, bizim köyler yol sebebiyle bitirildi sende şahitsin.
Büyük ihtimalle salı günü ada da olacağız ailece.

haber ve fotoğrafları bekliyoruz

Doktor,
Bozcaada kalesi en iyi korunmuş kalelerden birisiymiş.
Fener POLLENTE feneri, yanında ülkemizde ilk olanlardan rüzgar jenaratörleri var.
Görünen arabayla ülkemizi nerdeyse iki defa gezdim.
Diğerleri de bahsettiği PAVLİ ÇAMLİĞI içindeki mangal için yapılmış olan yerler,

son fotoğrafları yeni gördüm,çok güzel,kamp için güzel yer,bizim plan da şekillenmeye başladı
istanbuldan tekirdağ üzerinden gelibolu lapsekiden çanakkale,gökçeada ,bozcaada,assos,kaz dağları,cunda,ayvalık,dikili,foça,izmir şeklinde plan yaptık,konaklama yapacağımız kampingler için gezenbilirden yararlanarak bir rota yapmayı düşündüm ama henüz buna bakma fırsatım olmadı,belki de doğaçlama nereyi beğenirsek orada duracağız,ama kamping yerlerini yazıp giderken bakacağım

Doktor,
Artık ormanda ki piknik alanında ateş yakmaya izin vermiyorlarmış haklı gerekçelerle yasaklamışlar.
Yaklaşık 10 gün kadar önce söndürülmemiş ateşi biz söndürdük malum arabamı alanda birileri gördü bir yangın çıksa ilk akla gelecek kişi bendim. Bilgin olsun artık ateş yakmak yasakmış.

Teşekkürler niyazi bey,Doğada kamp sonrası ateşi muhakkak söndürrmek gerekiyor,ama dikkatsizlik,bilinçsizlik,umursamazlık malesef hala var,mangal yakmakda sorun yoktur sanırım

Gelibolu'dan Lapseki'ye geçerseniz Gökçeada yolunuzun üzerinde olmayacak bilginiz olsun. Gökçeada Eceabat'ın arka bölümü olan Kabatepe den geçebilirsiniz.

uyarınız için teşekkürler,şimdi farkettim,eğer eceabat kabatepe tarafından gökçeadaya geçersek ardından çanakkaleye geçmek için eceabat çanakkale arası yada kilitbahir çanakkale arası arabalı feribot varmı?yada bu rotayı nasıl yapmamızı önerirsiniz?

Doktor, Gökçe adadan bilet alıyorken Çanakkale diye söyle. O vakit Eceabat veya Kilitbahir den tekrar bilet almana gerek yokmuş. Aksi halde, iki defa vapur ücreti ödersin. Bozcaada için dönüşte bilete gerek yok fakat iyi takip edip iskelede sıraya girmekte fayda var.

sanırım geç kaldım cevap için eceabata gelip veya kilitbahir e geçip çanakkale merkeze gidebilirisiniz feribot var ama bazen gökçeada dan da direk çanakkale ye feribot var bakmanız lazım gestaş'a

Niyazi bey,sayın ilközl çok teşekkürler

Hocam kiraladiginiz karavanla ilgili harhangi bir gelisme varmi....

LG-P725 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Evet,firma çok ilgili,cumartesi istanbulda teslim edecekler,diğer pazar izmirden teslim alacaklar,ilk intiba çok iyi,firma yetkilileri önce mail attılar,bir form yolladılar(kişi sayısı,teslim saati,ek istek varmı vb)sonra aradılar,avrupada gibi hissettim,türklerin iş yapma şekline benzemiyor
Bakalım devamı nasıl olacak buradan paylaşırım

Guzel....Tsk.ler.

LG-P725 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi