Karakalem Çalışmalarım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yucesan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 42
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,201
Ynt: Karakalem Çalışmalarım

Karikatür de denemelisin!

Etiketler

nuket' Alıntı:
"hamsi" isimli cizimin bana iyi yer etmis, defter sayfasinin kareleri bile rahatsiz etmiyor, tekrar görmekten memnun oldum, basarilar

Selam güzel insan ,,Öncelikle hosgeldin ...Güzel sözlerin icin teşekkür ederim ..Senin çalısmaların kadar güzel olmasada senin beğenmis olmana sevindim

Mehmet, Cesaretin ve gayretin için seni kutlarım. Ancak "çok güzel" ve "süper olmuş" görüşlerine katılamıyacağım. Bence yaptıklarını sergilemekte acele etme. Mademki portre çizmeyi seviyorsun portre çalışmalarının temelleri ile ilgili biraz daha hazırlık yaparak çalışmalarını tekrar gözden geçirmeni tavsiye ederim.
Çok güzerl olmuş diyerek geçiştirmek belki daha kolaydı ama. "Dost acı söyler" ata sözündeki manaya uygun olarak ben zor olanı seçtim. Sözlerim kırıcı olduysa özür dilerim. İlerde iyi bir sanatçı olabilirsin ama , çalışmalarına teorik temeli biraz daha kuvvetlendirerek devam etmelisin.

Başarılar.

Merhaba Sözlerinizin kırıcı oldugunu düsünmüyorum ..Tavsiyen icin tesekkür ederim ..

yucesan' Alıntı:
Merhaba Sözlerinizin kırıcı oldugunu düsünmüyorum ..Tavsiyen icin tesekkür ederim ..

Memnun oldum Yücesan inşallah ilerde iyi bir sanatçı olacaksın.

Bu son çalışma karakalem gibi durmuyor,sanki halı dokuma çalışması gibi görünüyor

Son çalışmadan bir önceki çalışma ise bilmiyorum belli birisini mi yaptınız ama bir zamanlar "İyi Dost" diye bir diizi film vardı.O dizinin başrol oyuncusuna benzettim ben Resim işinden çok anlamam ama yeteneğinizin olduğu aşikar.Geriye ne kalıyor,çalışmak Başarılar....