İzmir'de Hafta Sonları Off Road ve Keşif Etkinlikleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mehmet35yildiz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 142
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,835
Ynt: İzmir'de Hafta Sonları Off Road ve Keşif Etkinlikleri

iki yolda kavacık sarı daha zor gözüküyor

Kavacketap

Etiketler

Arkadaşlar çakıllı nif yolundan bıktım. Toprak çamurlu yol bulmaya çalışın. Eğer bulamazsanız daha önce çıktığımız ve yolun çoğunluğu çamur ve toprak olan Ansızca köyünden spile çıkan rotayı deneyelim derim. Araştırın belki başka toprak çamurlu yolu olan rotalarda vardır. Acele edelim yarından sonra pazar zaman çok dar. Selamlar

ziyacanbayar' Alıntı:
iki yolda kavacık sarı daha zor gözüküyor

rota güzel gözüküyor. Mehmet balçova gezisi yaprken hangi rotayı izledi acaba, Kısa bir gezi olmasını bende isterim eglenceli ve biraz eziyetli mi olsun :smiley:) yanlız Benim lastikler asfalt lastiği haberiniz ola :smiley:))

ben farklı güzergahlardan deneme yaptım abi, bu fotoğraftaki yer barajın yanından kavacık yoluna çıkıyor,çok uzun değil ve zor değil yolda derin su yarıkları var ben yazın gittim sanırım şuan çamurlu olabilir. başka birgün de uzundereden kavacık yoluna çıkıp oradan baraja doğru sallandım, fakat işte o yol varya sonra baya bi daralıp zorlaştı baraja yaklaşmama rağmen ulaşamadım, bi süre mahsur kalıp geri çıktım sanki kuyu gibiydi :eek: ama orda çok fazla su vardı kesin çamur vardır. orayı denesek mi ki ;D

IMAG0465

IMAG0458

Mehmet sen az çok biliyosan oralaerı süper olur, kararımzı hemen verelim de ona göre rota çıkarıp bilgisayara kaydedelim

mehmet bütün top sende bence cıkış noktasını belırleyelim gerisi gelir, öncülük yaparsın. kısmette ne varsa o olur. güzel bir gezi olcak inaniyorum. hava cok güzel güneşli bir hava stres atabileceğimiz bir hafta sonu olacağına inaniyorum. başlığı acın artık. bekliyorum. atarız bir çomak nereyi gösterirse oraya gideriz. :smiley:)))))))))

"Eğer bulamazsanız daha önce çıktığımız ve yolun çoğunluğu çamur ve toprak olan Ansızca köyünden spile çıkan rotayı deneyelim derim. "

mantıklı

Merhaba,

Bu hafta sonu gezilerini çok sevmeye başladım.

Yapıyormuyuz bu hafta sonu bir etkinlik. :smiley:) :smiley:)

bu güzel havalar kaçmaz.
sonkarlara birdaha ayak basın.
aksi halde seneyi beklersiniz. buradan nifte hala kar görüyorum.

Arkadaşlar ben araba değiştirmekle meşgulüm haftaya gezi olursa katılabilirim. Burhan abi ne zaman Ovacığa geçiyorsun havalar yavaş yavaş ısınmaya başladı gibi. Hatta çiçekler açıyor artık. Selamlar ve saygılar...

hasncım bu yaz yaylaya ancak ağaçları sulamak ve sizlerle kamp atmak için çıkacağım.
bu yazı alçak irtifalarda daha fazla oksijen alabieceğim yelerde geçirmem gerekiyor.
yaylada ancak seneye yalnız kalabliecek duruma gelebilirim kanısındayım.
araç konusu hayırlı olur inşallah.

hafta sonu etkinliklerine en kısa zamanda katılmayı istiyorum.. şimdilik sizi izlemekle yetiniyorum..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,520
Kayıtlı Üye Sayımız
172,178
Kaydolan Son Üyemiz
sakaryalee5454

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR