İstanbula Yakın Çadır Kurulabilecek Yerler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Protn Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,396

Protn

Yeni Üye
İyi günler istanbul gaziosmanpaşada oturuyorum kamp yapmaya doğaya düşkün biriyim lise son sınıf öğrencisiyim.3 arkadaş 15 tatilde kamp yapabileceğimiz bir yer bakıyoruz.Bildiğiniz,istanbula 3-3.5 saat yakınlıkta gidebileceğimiz bir yer varsa;paylaşırsanız sevinirim.

Etiketler
Ynt: İstanbula Yakın Çadır Kurulabilecek Yerler

Protn' Alıntı:
İyi günler istanbul gaziosmanpaşada oturuyorum kamp yapmaya doğaya düşkün biriyim lise son sınıf öğrencisiyim.3 arkadaş 15 tatilde kamp yapabileceğimiz bir yer bakıyoruz.Bildiğiniz,istanbula 3-3.5 saat yakınlıkta gidebileceğimiz bir yer varsa;paylaşırsanız sevinirim.

Erikli yaylasına gidin, tam sizlik...

(kadıköyden -turyol- çınarcık vapuru, ordan teşvikiye minübüsü ve erikli yaylasına çıkış)
arabayla gidiyorsanız çınarcıktan teşvikiye köyüne geçin ve "yeşil mavi" yolu takip edin...

Arabayla değil gidersek otobüsle yada vapur vs ile gidicez.Düzcede söyleyebileceğiniz bi yayla ismi var mı fotometo.Cevaplar için çok saolun...

tam olarak ne yapmak istiyorsunuz. Yürüyüş ve sonunda kamplı 2-3 gunluk bir aktivitemi. yoksa bir yaylaya gidip orda kampı kurup çevresinde yürümekmi. topuk yaylası abant ve skarca yayları üzerinden güzel rotalar var. tam ne yapmak istediğinizi yazarsanız biraz ayrıntıya gireyim..

Biz.kampı kurduktan sonra etrafı dolaşmak istiyoruz bide son 2 gün de yürüyüş yaparken beğendiğimiz bir yerde de kamp kurmayı düşünüyoruz

bolu bölgesi aladağları tavsiye ederim. Aladağda hem tesis var hemde cevresi yayla dolu. göletleri ile mükemmel bir yerdir.

kastro tavsiyemdir çok memnun kalacağınızdan eminim ulaşım da çok problem olmayacaktır

Aslında kastroyu düşündüm ama fazla kalabalık olsun istemiyorum orası biraz kalabalık olabiliyor.Büyük ihtimal erikli yada delmece yaylasına gideriz ama tabi bildiğiniz başka yerler varsa paylaşırsanız sevinirim

sömestre tatilinde gideceğiniz için çok kalabalık olmayacaktır diye düşünüyorum peki kamp alanı olmak zorunda değil dersen de ağva ya kadırga koyu taraflarına gide bilirsiniz araçsız gidele bilecek yerler çok yok bunu ve öğrenci olduğunuz düşünülürse kastro boş olacaktır kışları çok yoğun olmaz kamp alanı olarak isimlerini bilmiyorum ama kamp alanları var ağva da ama hiç birine gitmedim bunun yerine ağvanın 5 km dışında kadırga koyuna gittik tek değilsen gerekli ekipmanların varsa kamp alanına gitmeyin bence :smiley: daha heyecanlı geçecektir :smiley:)

Ya ben kamp alanında çadır kurmayı sevmiyorum insanların olmadığı beğendiğim bir yere çadır kurmak daha hoşuma gidiyo_Otobüsle gideceğimiz için dediğiniz yerin ulaşımınıda söylerseniz çok sevinirim.

otobüsler üsküdardan kalkıyor ağva ya gidiyorsunuz tahminen bilet 10 15 tl. ağvaya vardığınızda taksiyle kadırga koyuna gideceksiniz çok uzak değil taksiyle 5 dakika yürüyerek yarım saat 45 dakikanızı alır. rüzgarlıdır ateşiniz sürekli yanık olsun domuz inebilir. giderken bizi de bilgilendirirsen uzun kalamaya bilirim ama yanınıza mutlaka uğrarım, alternatif olarak sarıyerde bildiğim bir yer daha var burasıda hayatınızın tehlike de olmayacağı ve çok yakınından minibüs geçen market için 20 dakika yürüyebileceğiniz denizin ve rüzgarın sesini doyasıya yaşaya bileceğiniz bir balık tutmayı severseniz tam sizlik bir yer buranın konumu için bana 0553 267 02 69 no lu telden ulaşa bilirsiniz ve ne olursa olsun mutlaka haber verin hatta etkinlik olarak düzenleyin inanın daha keyifli geçecektir :smiley:

Gidersek size mutlaka haber veririz merak etmeyin.Bilgiler içinde çok saolun

huseyincavit' Alıntı:
otobüsler üsküdardan kalkıyor ağva ya gidiyorsunuz tahminen bilet 10 15 tl. ağvaya vardığınızda taksiyle kadırga koyuna gideceksiniz çok uzak değil taksiyle 5 dakika yürüyerek yarım saat 45 dakikanızı alır. rüzgarlıdır ateşiniz sürekli yanık olsun domuz inebilir. giderken bizi de bilgilendirirsen uzun kalamaya bilirim ama yanınıza mutlaka uğrarım, alternatif olarak sarıyerde bildiğim bir yer daha var burasıda hayatınızın tehlike de olmayacağı ve çok yakınından minibüs geçen market için 20 dakika yürüyebileceğiniz denizin ve rüzgarın sesini doyasıya yaşaya bileceğiniz bir balık tutmayı severseniz tam sizlik bir yer buranın konumu için bana 0553 267 02 69 no lu telden ulaşa bilirsiniz ve ne olursa olsun mutlaka haber verin hatta etkinlik olarak düzenleyin inanın daha keyifli geçecektir :smiley:

Hüseyin Bey merhaba. Ben Sarıyer' de yaşıyorum. Bahsettiğiniz yer Gümüşlük tarafı mı? Bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

Hayır Serhan bey burası kamp alanı değil genelde balıkçıların balık tuttuğu biryer kesin biliyorsunuzdur biz kendi aramızda fener dibi diyoruz bir hafta işe buradan gidip geldiğim günleri bilirim :smiley: Rumeli kavağına giderken tellibaba türbesini geçince fenerin altı askeri alan ama sıkıntı olmuyor

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR