Ilk Deneyim Için...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Zenorica Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 46
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,954
Ohooo burada hazır ekip varmış zaten kampa gitmek isteyen :smiley:
bayramdan sonra yapmasak mı bi' etkinlik madem :D

Etiketler
Arkadaşlar merhaba,
Bayram süresince Kerpe de kamp yapmak niyetindeyim önerebileceğiniz yer var mı?

İlkbaharı yazı sonbaharı geçmiş 3 sayfa kamp diyaloğu geçmiş kimse kampa gitmemiş klavye başı kampçıları sizi. Yok efendim canım çok istiyormuş çok hevesli imiş . Adamlara özelden mesaj atılıyorsun tamam abi şu gün gidelim ... planını yapıp işlerimi erteliyordun başka arkadaşları geri çeviriyorum. Saati geliyor adama ulaşamıyorum telefonu kapalı. Şey abi işim çıktı ......bir başkası abi ben başka yere gidiyorum arkadaşımla...... bir başkası abi sınavın var ders çalışacam..... Bundan çıkardığım ders şu oldu bu sene .. Bu forumdaki yeni üyelere güvenmemek. Tek başıma çık gitt. Gelen gelir. Nitekim de öyle yaptım.

Merhaba Arkadaşlar,
Uzun zamandır böyle bir sitenin varlığından haberim yoktu. Biraz şehirle fazla iç içe olmanın verdiği sıkıntı canıma tak edince kamp yapabileceğim arkadaşlar edinmeye karar verdim. Daha önce hiç kamp yapmadım. Bilen arkadaşlarla bir kaç günlük deneyim yaşamak istiyorum. İstanbul olursa sevinirim. Kampçılığa dair az çok bilgim var ama yinede bilgi almak isterim. Teşekkür ederim :smiley:

öncelikle trekıng gurupları ile giderek deneyim kazanmanızı tavsiye ederim. Malzeme konusunda ucuzun ucuzuna kaçmak, ileride daha çok harcama yapmanıza neden olur. Bir anda malzeme almayın, başkalarının malzemesi ile idare ederek ve tecrübe edinerek ihtiyacınız olan şeyleri kendiniz bulun..

Merhaba Arkadaşlar,
Uzun zamandır böyle bir sitenin varlığından haberim yoktu. Biraz şehirle fazla iç içe olmanın verdiği sıkıntı canıma tak edince kamp yapabileceğim arkadaşlar edinmeye karar verdim. Daha önce hiç kamp yapmadım. Bilen arkadaşlarla bir kaç günlük deneyim yaşamak istiyorum. İstanbul olursa sevinirim. Kampçılığa dair az çok bilgim var ama yinede bilgi almak isterim. Teşekkür ederim :smiley:

öncelikle trekıng gurupları ile giderek deneyim kazanmanızı tavsiye ederim. Malzeme konusunda ucuzun ucuzuna kaçmak, ileride daha çok harcama yapmanıza neden olur. Bir anda malzeme almayın, başkalarının malzemesi ile idare ederek ve tecrübe edinerek ihtiyacınız olan şeyleri kendiniz bulun..
Yazdıklarınızı daha yeni okuyabilme fırsatım oldu ama Taha bana birçoğunu anlattı zaten. Benim bir aracım yok. Araba, Motor vs... Bu yüzden bana nasıl gelebileceğimi de söylemeniz gerekiyor. Yada bir yerde toplanıp hep beraberde gidebiliriz. Size nasıl uygun olursa. Benim tek sıkıntım çalışıyorum ve bazen gideceğiniz zamanlara uygun olmuyor yani haftasonları da çalışıyorum bazen bunun için ne yapabilirim bilmiyorum :( Kamp yapmayı çok istiyorum :(
Öncelikle değişik trekıng gurupları ile tanışarak yuruyuslerine katılın, ondan sonra onlarla bırlıkte kamplara katıalbılırsınız.. Facebook da dagtrek, trekbeşbin,doğada yollardayız, doğagezginleri, gezikuşu,uzaklarderinler, vb guruplar var...

Yazdıklarınızı daha yeni okuyabilme fırsatım oldu ama Taha bana birçoğunu anlattı zaten. Benim bir aracım yok. Araba, Motor vs... Bu yüzden bana nasıl gelebileceğimi de söylemeniz gerekiyor. Yada bir yerde toplanıp hep beraberde gidebiliriz. Size nasıl uygun olursa. Benim tek sıkıntım çalışıyorum ve bazen gideceğiniz zamanlara uygun olmuyor yani haftasonları da çalışıyorum bazen bunun için ne yapabilirim bilmiyorum :( Kamp yapmayı çok istiyorum :(
bizde ailecek bu yaz planımız var. zaman ve yer uyarsa buyrun tabiki

İlkbaharı yazı sonbaharı geçmiş 3 sayfa kamp diyaloğu geçmiş kimse kampa gitmemiş klavye başı kampçıları sizi. Yok efendim canım çok istiyormuş çok hevesli imiş . Adamlara özelden mesaj atılıyorsun tamam abi şu gün gidelim ... planını yapıp işlerimi erteliyordun başka arkadaşları geri çeviriyorum. Saati geliyor adama ulaşamıyorum telefonu kapalı. Şey abi işim çıktı ......bir başkası abi ben başka yere gidiyorum arkadaşımla...... bir başkası abi sınavın var ders çalışacam..... Bundan çıkardığım ders şu oldu bu sene .. Bu forumdaki yeni üyelere güvenmemek. Tek başıma çık gitt. Gelen gelir. Nitekim de öyle yaptım.
çok üzücü

Fotoğraflar birikiyor. Ağustos ayı performansım. Belgrat ormanı, Burgaz ada, Salda gölü, Burdur gölü, lavanta tarlaları, Pamukkale kaçamakları devamında 26 Ağustos da kullanacağım yıllık iznim ile ve bayram tatili ile devamında kafamda olanlar İstanbuldan doğru giderek Kastamonu abana da kamp, Kastamonu, yenice ormanlarında uzun soluklu kamplar.. Giderken yol üstünde uğraşacak o kadar çok yer var ki uğrasan bir dert uğramasan bir dert. Bu arada benzin fiyatlarına da acı zam yaptılar şerefsizler.. Dünyada en pahalı benzin bizde.. Fotoğrafları videoları derleyip atacağım web siteme. Gönül isterdi ki bahardada gezelim ama bu sitedeki arkadaşların yamukkarı ve bize gelen misafirler beni baharda eve çiviledi. Acısını bu yaz ve sonbaharda çıkaracağım umarım. Hayat çok kısa....

Merhaba Arkadaşlar,

mrb 25 ağustos Cuma günü başlıyacak olan tatil sırasında Marmaris-fethiye-göçek bölgelerinde Kamp yapmak için arkadaş arıyorum bende. Daha önce Munzur festivalinde kamp yapmıştım yani bir kaç gezde olsa biraz deneyim var :smiley: Eğer sizde isterseniz kamp deneyimini yaşabilirz. cevabınızı bekliecem

Merhaba Arkadaşlar,

mrb 25 ağustos Cuma günü başlıyacak olan tatil sırasında Marmaris-fethiye-göçek bölgelerinde Kamp yapmak için arkadaş arıyorum bende. Daha önce Munzur festivalinde kamp yapmıştım yani bir kaç gezde olsa biraz deneyim var :smiley: Eğer sizde isterseniz kamp deneyimini yaşabilirz. cevabınızı bekliecem

Merhaba Arkadaşlar,

iletişime gecelım bu aralar bosum musaıtsen takılalım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,508
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR