İgo Primo İçin Çeşitli Avrupa Ülke Haritaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan utkubilal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 249
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 115,182

Etiketler
Utku Bey ilginiz için çok teşekkür ederim. Ne zaman müsait olursanız elbette,
Dönüşünüzü bekleyeceğim

usta selam, bana yunanistan ve bulgaristanın son haritaları lazım.Poileride varsa mükemmel olur.

ha birde usta avic kullanıcı sözleşmesinde takılıp kaldı, onaylayabileceğim yer göremedim, birkaç sefer denedim ama sonuç yine aynı
selam,
rar' dan çıkardığınız klasör tek mi? yani, türkiye haritasına baktığınızda "igo/content/map/türkiye.fba" şeklinde görüyorsunuz değilmi?
programı kaldırıp tekrar kurun.

selam,
rar' dan çıkardığınız klasör tek mi? yani, türkiye haritasına baktığınızda "igo/content/map/türkiye.fba" şeklinde görüyorsunuz değilmi?
programı kaldırıp tekrar kurun.
ewet aynen dediğiniz gibi.klasörü sdkarta açtım.yanlız klasör adı igo_avic. bunu igo olarak değiştireyim mi

utku bey bana tüm avrupa ve rusya haritası lazım verdiginiz linllerden sadece bulgaristan açılıyor diger leri açılmıyor silinmiş yardım lütfen

utku bey bana tüm avrupa ve rusya haritası lazım verdiginiz linllerden sadece bulgaristan açılıyor diger leri açılmıyor silinmiş yardım lütfen

Siz hangi ülkeleri istiyorsanız onları yazın lütfen, bütün linkleri açamam, rusya ok büyük dosya boyutu olduğu ve istek olmadığı için upload etmedim ancak linkini verebilirim size siz indirip düzenlemeniz lazım.
Not: verdiğim linkleri 5 gün içinde indirmeniz gerekir, linkler kapanacak!