Hayallerimizi Gerçekleştirme Yolunda :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Derya Örs Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 59
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,801
ben sizi tebrik ediyorum, cesaret yoksa zaferde yoktur,
doğru bildiğinizi inandığınızı yapın, hayallerinizin peşin gidin gezin dolaşın.
ben daği çoğu insanın yapmak isteyipte cesaret edemediğini siz yapıyorsunuz. ne mutlu size
ama çalışıyorken vizenizi alın, işten ayrıldıktan sonra vize almak sorun olabilir.
aldığınız karavanı ve yapım aşamalarını burada bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Etiketler
Miras beklenen zamanda gelmeyecek,
O adam 5 yıl içinde ölmez, en az 20 yıl daha yaşar, hatta belki sizi bile gömer,
Kaldı ki mirası size bırakacağını da sanmam

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Nedemek istediğinizi anlamadım beyefedni ?
Miras derken ?? Miras değil alınteri bayım karıştırmayınız. Emeğimizi biriktiriceğiz

ben sizi tebrik ediyorum, cesaret yoksa zaferde yoktur,
doğru bildiğinizi inandığınızı yapın, hayallerinizin peşin gidin gezin dolaşın.
ben daği çoğu insanın yapmak isteyipte cesaret edemediğini siz yapıyorsunuz. ne mutlu size
ama çalışıyorken vizenizi alın, işten ayrıldıktan sonra vize almak sorun olabilir.
aldığınız karavanı ve yapım aşamalarını burada bizimle paylaşırsanız seviniriz.
Teşekkürler, inşallah o günlerde gelir :D yeni bi başlık "Hayallerimizi gerçekleştirme yolundai lk adımı attık"
altında aldığımız karavanımız ilk fotoğrafımız fotoğrafın altında "yeni hayat ilk gün"
ve zaman geçtikçe de gezdiğimiz yerleri paylaşırım Allah izin verirse inşallah :smiley:))

Merhaba, aranıza yeni katıldım. Öncelikle herkese iyi haftalar diliyorum :D
Burdan özgür köle olarak size sesleniyorum :smiley:
Eşimle karavan almak istiyoruz.
Bununloa ilgili olarak en son salyde karar kıldık.
karavanın içini saly e yaptırmayı düşünüyorum.
lakin öncelik olan bi çok konu var;
bu hayata geçmeden önce mevcut işlerimizden ayrılmayı düşünüyoruz.
sonra 2 yerden en azından tek bi yerden gelecek olan bi kiramız olacak.
Bu şekilde benzin parasını karşılamayı umuyoruz.
yakacak olan benzini az çok hesapladık.
öncelikle araç için para biriktirmemiz lazım
ve sonra içini yaptırmak geliyor tabi :smiley:
karavan hayatı tecrübeleri olan varsa paylaşabilir mi :smileycat:
eşimle ben 25 yaşındayız ve erken emekli olmak istiyoruz.
yapabileceklerimiz konusunda görüş ve önerilerinizi bekliyoruz :wink:
Evvet, işte bu!..:smiley:

Hayaller hayaller siz para biriktirip ev alacaksınız. Sonra bir ev daha alacaksınız. Sonra karavan. Biraz fazla pembe olmuyormu.

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bandırmalı demiş ki: ↑
Hayaller hayaller siz para biriktirip ev alacaksınız. Sonra bir ev daha alacaksınız. Sonra karavan. Biraz fazla pembe olmuyormu.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Hemde 3-5 sene içinde üstelikte çalışmadan..... hey yavrum hey....
-----------------------------------------------------------------------------------------

Demek ki 5 sene içinde bunları alabilecek kadar iyi+yüksek gelirli işlere sahip birisi yazıyor bunları (!?!)
Ben öyle anlıyorum açıkcası ...

YALNIIZZ !..
Şöyle bir handikap var !.

EĞER gerçekten de durum böyleyse , bu kapitalist sistemde bu seviyede iyi gelir BAĞIMLILIK YAPAR !..
''...Dur şu 5 sene bi çalışayım , sonra bakarız , sonra yaparız...'' dediniz miii devamı da gelir .
O 5 sene olur size 10 -sonra da 15- sene (!):weary::wink:

Anadolu insanı ''uyumludur'' olumlu anlamıyla ...

RADiKAL kararlar almaktansa zamana bırakmalı , zaman size bu 5 sene içerisinde başka alternatifler de sunabilir,kimbilir???

5 seneyi Couchsurfing'le değerlendirin bence .
SONRASI için para biriktirerek hayatı ISKALAMAYIN fazla (!)..

Geliri yüksek adem oğlu gelirini elde ettiği sistemi kötüler mi ? yemek yediği kabın içine pisler mi? Bu kölelik lafını çıkarırmı?
Ben zaten zaten çalışma hayatını "KÖLELİK" diye tanımlayınca bu vatandaşın gerçek olmadığını gizli bir amacı olduğunu düşünmeye başladım.Düzene laf söyleme cesareti var ama iş kendini tanıtmaya gelince nedense aşırı ürkek oluyor.
Üyenin açtığı diğer konu nedense takip edilmekten vaz geçildi,orada üyenin tanıtım resmini nereden aldığını gösteren linkide yazdım.
Bu forumda normalden farklı bir konu açılıp ta söz gelimi "X" firmasının yaptığı çekme karavanda şöyle şöyle olumsuzlukları yaşadım dedinizmi hemen ortaya yeni bir üye çıkıyor bakıyorsunuz daha ya ikinci yada üçüncü mesajı; pat konuya girip X firmasının ne kadar müthiş olduğunu yazmaya başlıyor,bir süre sonra o konu soğuyor unutuluyor aaaa bakıyorsunuz X firmasının ateşli koruyucusu yeni üyelerde yok olmuş...acaba neden!!!! benim kıt aklım anlamaya yetmiyor.
Bu konuya da nedense epey yeni üye geldi; bu siteye gelmek için yığınla makul sebeb, hobi varken birinci mesaj olarak aman ne müthiş fikir destekliyoruz,böyle yapmak lazım türünden mesajlar yazıyorlar.Şeytan bunun neresinde acaba?

Para biirktirip ev almıyacağız, kredi diye bişi var onu ödiycez 3 sene, sonra şuan kendmize ait olanı da kiraya vericez. karavan aldıktan sonra 2 kira olcak ;) İnşallah

Geliri yüksek adem oğlu gelirini elde ettiği sistemi kötüler mi ? yemek yediği kabın içine pisler mi? Bu kölelik lafını çıkarırmı?
Ben zaten zaten çalışma hayatını "KÖLELİK" diye tanımlayınca bu vatandaşın gerçek olmadığını gizli bir amacı olduğunu düşünmeye başladım.Düzene laf söyleme cesareti var ama iş kendini tanıtmaya gelince nedense aşırı ürkek oluyor.
Üyenin açtığı diğer konu nedense takip edilmekten vaz geçildi,orada üyenin tanıtım resmini nereden aldığını gösteren linkide yazdım.
Bu forumda normalden farklı bir konu açılıp ta söz gelimi "X" firmasının yaptığı çekme karavanda şöyle şöyle olumsuzlukları yaşadım dedinizmi hemen ortaya yeni bir üye çıkıyor bakıyorsunuz daha ya ikinci yada üçüncü mesajı; pat konuya girip X firmasının ne kadar müthiş olduğunu yazmaya başlıyor,bir süre sonra o konu soğuyor unutuluyor aaaa bakıyorsunuz X firmasının ateşli koruyucusu yeni üyelerde yok olmuş...acaba neden!!!! benim kıt aklım anlamaya yetmiyor.
Bu konuya da nedense epey yeni üye geldi; bu siteye gelmek için yığınla makul sebeb, hobi varken birinci mesaj olarak aman ne müthiş fikir destekliyoruz,böyle yapmak lazım türünden mesajlar yazıyorlar.Şeytan bunun neresinde acaba?

Dogru ,zaten her uye senin hayat gorusun,fikrin ve anlayisin cercevesinde yorum yapmali konu acmali ..birakda insanlar istedigi konuda yorum yapsin genel kabul gormus ahlak kurallari cercevesinde iletisimde bulunsun!!!!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bakın şu işe önemli gelişmeler var !!!!!!
Kendilerine ait "EV" varmış yetmedi kredi ile ikincisini alıp 3 senecikte ödeyeceklermiş? nasıl olacakmış bu iş ? tabiki hor gördükleri KÖLELİK SİSTEMİ ile.
yahu hangi kölelik sisteminde ev kredisini 3 senede kapatacak şekilde köleye maaş ödemesi yapılıyor?

Dogru ,zaten her uye senin hayat gorusun,fikrin ve anlayisin cercevesinde yorum yapmali konu acmali ..birakda insanlar istedigi konuda yorum yapsin genel kabul gormus ahlak kurallari cercevesinde iletisimde bulunsun!!!!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Efendim yeni üye daha 2 nolu mesajında damdan düşer gibi gelip amiğoluk yaparsa yetmedi başka hiç bir konuya girmezse sen ne dersen de ama üye olmanın amacı ap açık ortadadır.

Para biirktirip ev almıyacağız, kredi diye bişi var onu ödiycez 3 sene, sonra şuan kendmize ait olanı da kiraya vericez. karavan aldıktan sonra 2 kira olcak ;) İnşallah

Vallaahi bu plan tutar (!).....
Şimdi bir de ''kiracısından dertli olanlar'' sizi caydırmaya kalkmasın sakın :p:tearsofjoy::tonguewink:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR