HATAY: İskenderun, Samandağ, Kara mağara

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan menderessereflisan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 55
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,841
Ynt: HATAY: İskenderun, Samandağ, Kara mağara

Sağol Sedat abi, haftasonu planlıyorum bakalım o yolu geçmeyi.. daha önce Kale köyüne kadar gitmiştim ama bozuk yol oradan sonra başlıyor dediler. Bir aksilik olmazsa deneyeceğim..

Etiketler

Selam,kale köyünden çevlik arası 30 km dir..17 km bozuk satıhta yol aldıktan sonra 13 km asfalt yolda, devam edip çevlik balıkçı barınağına ulaşırsınız...
aynı yoldan hava kararmadan dönmenizi tavsiye ederim..yolun büyük bir bölümünde telefon şebekeleri çekmeyecektir..
saygılarımla..
duster la hiç zorlanmadan bu yolları aşarsınız..

Selam,kale köyünden çevlik arası 30 km dir..17 km bozuk satıhta yol aldıktan sonra 13 km asfalt yolda, devam edip çevlik balıkçı barınağına ulaşırsınız...
aynı yoldan hava kararmadan dönmenizi tavsiye ederim..yolun büyük bir bölümünde telefon şebekeleri çekmeyecektir..
saygılarımla..
duster la hiç zorlanmadan bu yolları aşarsınız..

bhdrslck' Alıntı:
Sağol Sedat abi, haftasonu planlıyorum bakalım o yolu geçmeyi.. daha önce Kale köyüne kadar gitmiştim ama bozuk yol oradan sonra başlıyor dediler. Bir aksilik olmazsa deneyeceğim..
Bahadır yeğenim sana amca tavsiyesi bilmediğin araç trafiğinin az olduğu yollara tek araçla gitme tanıdığın bildiğin güvendiğin arkadaşlarını ara davet et mutlaka bir araç daha olsun selamlar

Haklısın Sedat ağabey, bende öyle düşünüp arkadaşları aradım ama a.öğretim sınavı varmış. Öyle olunca oturdum kaldım evde. Akşam teyzeoğluyla(Bestami) görüştüm yaylaları gezeceklermiş.. Onada geç kaldım. Neyse başka zaman inşallah..

bhdrslck' Alıntı:
Haklısın Sedat ağabey, bende öyle düşünüp arkadaşları aradım ama a.öğretim sınavı varmış. Öyle olunca oturdum kaldım evde. Akşam teyzeoğluyla(Bestami) görüştüm yaylaları gezeceklermiş.. Onada geç kaldım. Neyse başka zaman inşallah..
bu gün Bestami ile beraberdik benim mutlaka gelmemi istediler Adanadan üç arkadaş gelmiş bize eşlik et amca dediler bir alay işim vardı hepsini bıraktım gittim at oynağında ayrıldık onlar elmalı sekiden ıspatana geçtiler ben Adana ve Reyhanlıdan gelenleri yola indirdim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR