Günlük Yürüyüş İçin Çanta Tavsiyesi.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tolgailgim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,994

tolgailgim

Ana Kamp
Yer
İZMİR
Arkadaşlar yaklaşık iki yıldır 30 litrelik bir çanta kullanıyorum. Bu çanta artık bana günlük yürüyüşlerde yeterli gelmiyor özellikle kışın mont-polar kışlık üst katman giyimi derken çanta dolup taşıyor. Diğer almam gereken şeyleri sığdıramıyorum. yiyecek,içecek vb şeyleri zor sığdırıyorum. Bunun için 45 litrelik bir çanta almaya karar verdim ancak bilindik markaların fiyatları epey uçuk 45 litrelik çantaya 350 lira fiyat vermişler. Ben o fiyata low alpin 65-70 litrelik kamp çantası aldım.

Kısacası en fazla oda zorlarsam 120 liraya kadar 45 litrelik bir çanta tavsiyesi bekliyorum sizden .

Etiketler
Ynt: Günlük Yürüyüş İçin Çanta Tavsiyesi.

http://www.askerimalzeme.net/MIL-TEC-SIRT-CANTASI-50-litre,PR-98.html
yukarda lınkını verdıgım cantayı dun aldım.youtubeda konulan butun ıncelemelerını ızledım.outdoor ıle ılgılı sıtelerdekı ıncelemelerı okudum.bu fıyatlarda alınabılecek en saglam canta bu geldı bana.kımı yerlerde 50 lıtre degıl 36 lıtre oldugu soylenıyor ama 51x29x28 boyutları (41.41 lıtre) ve onundekı ceplerı ıle beraber 50 lıtre yapar sanırım.cogunlukla 2 gunluk kamplı etkınlıkler ıcın yeterlı oldugu soylenmıs.arka ve yan taraflarına ek yapılabılme ozellıgı ıle de aklımı celdı.yapılacak eklemelerle tahmın edıyorum 65 lıtre cıvarlarına cıkarılabılınır kapasıtesı.

Arkadaşlar yaklaşık iki yıldır 30 litrelik bir çanta kullanıyorum. Bu çanta artık bana günlük yürüyüşlerde yeterli gelmiyor özellikle kışın mont-polar kışlık üst katman giyimi derken çanta dolup taşıyor. Diğer almam gereken şeyleri sığdıramıyorum. yiyecek,içecek vb şeyleri zor sığdırıyorum. Bunun için 45 litrelik bir çanta almaya karar verdim ancak bilindik markaların fiyatları epey uçuk 45 litrelik çantaya 350 lira fiyat vermişler. Ben o fiyata low alpin 65-70 litrelik kamp çantası aldım.

Kısacası en fazla oda zorlarsam 120 liraya kadar 45 litrelik bir çanta tavsiyesi bekliyorum sizden .
ben 35 litrelik çanta ile 3 günlük kamplı yuruyuslere gidiyorum.. Ucuz çanta modelleri sırtınıza zarar verir, omuz bel ağrısı yaşarsınız. ustelik ömrü de kısa.. dEUTER tavsiye ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR