Gökçetepe Milli Parkı Ve Bölge Durumu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Derinderin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 38
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,989
ben bu bayramda ailecek ilk çadır kampımı yapmak istiyorum tarif ettiğiniz yerlerde, güncel durumu hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsanız sevinirim. hyundai getz o yollarda sorun çıkarırmı. teşekkürler.
Hyundai getz ile gökçetepe milli parkına kadar sorun yaşamazsınız sonrasındaki koylara inmek isterseniz ben 2014 te gittiğimde kazılan hendekleri neredeyse traktörle bile geçmek zordu şu anki halini bende merak ediyorum bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim size şimdiden iyi tatiller.

Etiketler
Hyundai getz ile gökçetepe milli parkına kadar sorun yaşamazsınız sonrasındaki koylara inmek isterseniz ben 2014 te gittiğimde kazılan hendekleri neredeyse traktörle bile geçmek zordu şu anki halini bende merak ediyorum bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim size şimdiden iyi tatiller.
Cok tesekkurer ilker bey bigiler icin. Gidersem sizleri de bilgilendiririm sizlere de iyi tatiller

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben bu bayramda ailecek ilk çadır kampımı yapmak istiyorum tarif ettiğiniz yerlerde, güncel durumu hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsanız sevinirim. hyundai getz o yollarda sorun çıkarırmı. teşekkürler.
Merhaba Bayram zamanı hiçbir orman kampına gitmek akıl karı değildir. Hem ilk kampınız olacak vallahi rezil olursunuz. Eşiniz bir sene boyunca size vıdıvıdı yapar :-D Çok kalabalık olacağından hizmet yeterli olmaz. Her gün tuvalet yıkansa bile yinede pis olur. Nerede çokluk orada bo,kluk. İnternetten geçen seneki bayram zamanında yapılan yorumları olursanız haklılığımı anlarsınız. Kampçılığa başlamadan bir kampçı arkadaşı da kaybetmeyelim :smiley:

Merhaba Bayram zamanı hiçbir orman kampına gitmek akıl karı değildir. Hem ilk kampınız olacak vallahi rezil olursunuz. Eşiniz bir sene boyunca size vıdıvıdı yapar :-D Çok kalabalık olacağından hizmet yeterli olmaz. Her gün tuvalet yıkansa bile yinede pis olur. Nerede çokluk orada bo,kluk. İnternetten geçen seneki bayram zamanında yapılan yorumları olursanız haklılığımı anlarsınız. Kampçılığa başlamadan bir kampçı arkadaşı da kaybetmeyelim :smiley:
Cok tesekkur ederim ikaziniz icin. 19 yillik meslek hayatimda ilk defa 9 gun izinliyim. Kisa balkan turu yapalim dedik firma turu iptal etti. Bizde 9 gun bos kaldik. Tatili one cekeyim dedim otel yerim yok dedi. Cadirciliga baslayim firsat bu firsat dedim ama dediklerinize tamamen katiliyorum. Ne yapacagimi bilmiyorum. Aprenaz 4.2 cadir inceliyorum simdi. Amacim cocuklari kampciliga alistirip seneye caretta karavan alip 1 karavan 1 cadirla tatil anlayisimizi degistirmek istiyoruz hanimla. Bu yil son kez hersey dahile gidiyoruz. Kusura bakmayin icimi doktum. Durum bicak sirti anlayacaginiz. :(

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR