Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,129
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,124,788

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,935 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,957

Etiketler
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba, ben Hülya AKCANLI.Aranıza yeni katıldım. Böyle güzel bir site hazırlayanları tebrik ediyorum.

hepinizdeki özlemi ve duygu patlamasını çok iyi anlıyorum. bu sitede en son 4x4 sahibi olabilecek biri kendimi görüyordum isteyince herşey oluyormuş. ama bedelleride çok agır. Allah herkesin gönlüne göre versin. HOŞGELDİNİZ.

İnşallah kardeş. İnsan çoluk çocuğa karışınca onların istekleri daha ağır basıyor................Benim bir arabam bir traktörüm var. Fakat arazi aracı almayı da düşünüyorum bakalım
kısmet.

Bu arada yeni arkadaşlarıma hoşgeldiniz diyorum.

Merhaba ben Volkan,

Serbest dalış ve avcılık yapıyorum.Kısa bir süre içinde suzuki vitara alacağım için araştırma yaparken gezenbilir'e rastladım.Bilgi paylaşımı yapan herkese tekrar merhaba!

merhababende sizin gibi burdaki arkadaslarla yeni tanişiyorum
arac olarak bende jeep dusundum ama vites noktasında baya sorunlu bir arac,otomatık vitesi hep ariza cıkartır.
illede jeep dusunuyorsanıız 4.0 litresini degerlendirin koşeli kasa diye tabir edilir duz vitestir 5.2 daha iyidir arazi icin daha iyi bir aractır.

yenı katılan arkadaşlarımız.
stemıze , ailemıze hoşgeldınız..

Ben Şenkan Şentürk , aranıza katıldığım için mutluyum ....

DSC 0140

uzunada' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar........
Guzel Hatay'ımızı anlatan dergiden ulştım sizlere. Hatay hava alanından aldıgım dergide adresiniz vardi sizlerin arasina katılarak mutlu olacagımı umuyorum.
Meslegim icabi madenci oldugumdan daglara cıkmak en sevdigim işlerden biridir ayni zamanda Saroz'da serbest daliş yapmaktayım. Hatay'da oturan arkadaşlar dan,
kucuklugumde hep gezmeyi hayal ettigim Amanos dagları hakkında bilgi vermelerini rica edrim
saglık ve sevgilerimle.............. Uzunada (balıgın,denizin ve tamiz havanin merkezi, askerlik hatıram -İzmir uzunada)

Hoşgeldiniz aramıza

hangi sayıdaki yazı idi ?

Sakın ben yazmış olmayayım :D

arkadaşım sende hoş geldin sitemize otomatik araba olarak daha önce honda kullandım otomatiği bilirim bana göre otomatikte bir mercedes,bmw,ve amerikanlar diye sıralaya biliriz ama bu kısmettir tabbi kullanıcısına bağlıdır.ve şanstır herzaman

Selamlar :smiley:

İsmim Yıldız , :smiley:
bu siteyi internette dolaşırken buldum ve üye olmaya karar verdim ...

Paylaşımlarınız için teşekkürler ,
Hepimize bol gezmeli zamanlar :smiley::smiley:...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,513
Kayıtlı Üye Sayımız
172,171
Kaydolan Son Üyemiz
PİTİABLE

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR