Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,137
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,221,379

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,939 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 522 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    7,964
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Selam
Ben Abdullah Baris dort bes aydir bu guzel sitenin üyesiyim , soft off road a merakliyim ve vakit buldukcada gezintilere cikiyorum.
8 aydan beri Macaristanin baskenti Budapestede Turk plakali jeep cherokee ' mle yasiyorum. Burada zora dusen arkadaslarimiz benimle temasa gecer ise elimden gelen yardimi gostermeye calisirim.

Saygilar
0 533 3203735

Abdullah Baris

Etiketler

Aramıza yeni katılan arkadaşlarımız hepiniz hoşgeldiniz iyi forumlar dilerim ..

Merhaba ben Yalçın. İzmir'de yaşıyorum, 1o sene gibi uzun bir ara verdikten sonra yeniden outdoor etkinliklerine dönüş yapıyorum. Arkadaşlarımla gittiğim bir kamptan döner dönmez citroen marka aracımı sattım ve şimdi bir vitaraya göz kırpıyorum:smiley: En kısa zamanda etkinliklerde görüşmek üzere...

Merhaba,

Ben Hüray,endüstri mühendisiyim... henüz hiçbir yürüyüş,dalış,tırmanış... aktivitesine katılmadım ama coook istiyorum...umarım güzel etkinliklerde beraber oluruz....

görüşmek üzere...

Merhaba ben recep matematik öğretmeniyim .son 1 yıldır 86 model nissan partola sahibim biraz biraz doğaya açılayım diyorum .ankarada yaşıyorum selamlar ;)

redlucifer' Alıntı:
merhaba,forumu çok uzun zamandır takip ediyorum.istanbulda yaşıyorum.herkeze selamlar.
hoş geldin redlucifer ;)
yalnızkurt' Alıntı:
Merhaba ben Yalçın. İzmir'de yaşıyorum, 1o sene gibi uzun bir ara verdikten sonra yeniden outdoor etkinliklerine dönüş yapıyorum. Arkadaşlarımla gittiğim bir kamptan döner dönmez citroen marka aracımı sattım ve şimdi bir vitaraya göz kırpıyorum:smiley: En kısa zamanda etkinliklerde görüşmek üzere...
yalçın hoş geldin suzikıni alınca suzıkı bölumune bekleriz. ;D
Huray' Alıntı:
Merhaba,

Ben Hüray,endüstri mühendisiyim... henüz hiçbir yürüyüş,dalış,tırmanış... aktivitesine katılmadım ama coook istiyorum...umarım güzel etkinliklerde beraber oluruz....

görüşmek üzere...
hoş geldin hüray doğru ve en güzel sitedesin her istediğin var burda. ;)
rkırb65' Alıntı:
Merhaba ben recep matematik öğretmeniyim .son 1 yıldır 86 model nissan partola sahibim biraz biraz doğaya açılayım diyorum .ankarada yaşıyorum selamlar ;)
hoş geldin recep doğaya açılacağın yer burası başladın bile. :D

merhabalar,

adım nedim urcan,

niğde de yaşıyorum.

Niğde Üniversitesinde çalışıyorum.

AKUT niğde ekip lideriyim.

gezenbilir e üye olalı epey oldu. bir ara raw 4 kullandım. şimdi 1400cc otomatik bir peugeot a biniyorum. dün aladağlarda bir ihbar aldım ve akşama daha güçlü bir araç sahibi olmaya karar verdim. yine de helikopterden önce kazazedeye ulaşmayı başardım.

kısa zamanda 93 - 94 GC zj almayı planlıyorum. "yokmu satan?"

yıllardır dağcılık ve fotoğrafla uğraşıyorum. 3-5 yıldır motorsiklet kullanıyorum. " r11gs" bu adı taşıyan bir paylaşım sitemiz de var.

aladağlara geldiğiniz zaman bir arayın cayımı için. AKUT kısmını dağlara gelen tırmanıcı arkadaşlarım için belirttim. tırmanış öncesi bir arasınız olası aksiliklerde daha hızlı oluruz.

offroad için de sıkı parkurlar var bu arada. 3000m de ne yapacak bakalım makineler.

fazla uzattım galiba...

Hoşgeldiniz Gezenbilir ailesine arkadaşlar... Doğanın ve doğada var olmanın tadını çıkaracağınıza eminim... iyi vakitler..

merhaba adım fuat.gezmeyi doğayı yemeği ve off-roadı seven biriyim.içime g serisi ve defender hastalığı kaçtı.hadi hayırlısı.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR