Gezenbilir Hatay Grubu; Amanoslar Aktepe Tandır Akkaya Offroad Keşif Gezisi (30 Ocak 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan maliarslan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 112
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,509

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; Amanoslar Aktepe Tandır Akkaya Offroad Keşif Gezisi (30 Ocak 2011)

erkingedik' Alıntı:
Sedat bey,

Döktürmüşsünüz yine!!

Kardeşimde daha çok foto vardır. Eminim onlarıda yükler:smiley:
Yazmakta geç kaldım. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.Tekrarını mutlaka bekliyorum.
Becerebilirsem bu akşam bendeki resimleri de yüklerim.

Hepinize selamlar

Kardeşiniz bu fotoları yüklemek için dün gecenin bir yarısı ekrana bakmaktan neredeyse kör oluyordu,bundan sonrası bedeli karşılığı özel siparişle olur ;D

Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; Amanoslar Aktepe Tandır Akkaya Offroad Keşif Gezisi (30 Ocak 2011)

küçük ağa' Alıntı:
çaydaki pozitif ayrımcılık ablalar için değil yanlış anlama yanlarındaki çocuklar için çocuklar ateşten uzak olmalı anne araç dışında iken çocuğu asla yanından ayırmamalı dağbaşı 1 dakika çocuktan ayrı durmamalı analarımız çocuklarımız herşeyimiz onlara zarar gelmemeli üzülmemeli önce GÜVENLİK ve GÜVENLİK için yazılı veya yazılı olmayan kati şekilde fazlada hissetirilmeden uygulanacak kurallar unutmamak lazım ingilterede anayasa ,ceza kanunu yoktur ama great britany veya güneş batmayan imparatorluk vardır geleneksel kuralları var ve uygulanır dinlerine küfretmenin cezası 10 yıl,kraliçeye küfrün cezası 5 yıl hapistir prensleri askerlerinin görev yaptığı dünya coğrafyasında her ülkede 6 ay askerlik yaparlar örneğin afganistan,ırak,falkland adaları gibi

Yavaş yavaş öğrenicez artık :eek:

THROTTLE' Alıntı:
Eveeeeeeeet,pamuk eller cebe ;D
THROTTLE fotoğrafları yayınlamak için para talep etmek sakıncalı oldu. Organizatörler tur + yemek + çay + bilgi ve deneyim için ücret isterlerse vay halimize.
İyisimi bol fotoğraf yayınlayalımda bi dahaki tura ücretsiz katılalım. ;D
Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler.
Güzel paylaşımlar için de teşekkürler.

Thunder one' Alıntı:
THROTTLE fotoğrafları yayınlamak için para talep etmek sakıncalı oldu. Organizatörler tur + yemek + çay + bilgi ve deneyim için ücret isterlerse vay halimize.
arabayı vinçle çekmek,yaban hayvanlarının taze izlerini görmek,adrenalin yükseltmek,çay fiyatı iki katına bakır semaver,sucuk aşçısı öğretim üyesi onun ücreti,kar tepelemek hem de hatayda,dönüş yolunda bile değişik manzara görüntüleri bunlarıda ilave ettikmi bir ömür bize çalışsa ödeyemez GÜNEY oğlum battın sen

erkingedik' Alıntı:
Sedat bey,

Döktürmüşsünüz yine!!

Kardeşimde daha çok foto vardır. Eminim onlarıda yükler:smiley:
Yazmakta geç kaldım. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.Tekrarını mutlaka bekliyorum.
Becerebilirsem bu akşam bendeki resimleri de yüklerim.

Hepinize selamlar
erkin adam bizden fotolar için ücret bekliyor bende ufak yollu tarife yazdım bakalım ne olacak?

En Paha biçilmesi gereken ise İskenderunda oturupta Kara basmak olsa gerek.

küçük ağa' Alıntı:
arabayı vinçle çekmek,yaban hayvanlarının taze izlerini görmek,adrenalin yükseltmek,çay fiyatı iki katına bakır semaver,sucuk aşçısı öğretim üyesi onun ücreti,kar tepelemek hem de hatayda,dönüş yolunda bile değişik manzara görüntüleri bunlarıda ilave ettikmi bir ömür bize çalışsa ödeyemez GÜNEY oğlum battın sen

Sedat Bey,

2. Teklifimi sunuyorum : Birkaç fotoğraf daha yayınlayayım fit olalım ;D
3. Teklifim : Fit olalım sonra,toplanın 3 - 5 bişey atın,akşam pazarı olsun ;D

IMG 1006

IMG 1019

IMG 1036

IMG 1067

IMG 1071

Thunder one' Alıntı:

Dur bakalım,son kozumu oynadım ;D

Sedat abi,

Bu kardeş ayda bir gelir, kahvaltı,konaklama,akşam yemeği,öğle yemeği
şimdi birde offroad keyfi eklendi bunların hepsini beleşe getirir
ama üç foto içinde pamuk eller cebe girsin ister,:smiley:

Ama kardeştir, atamazsın, satamazsın:smiley:

Şaka bir yana fotoğraflar çok güzel hepinizin eline sağlık.

Not: abi bana şu rüzgarlıkların linkini gönder valla çözemedik hala utanıyorum!!!

THROTTLE' Alıntı:
Sedat Bey,

2. Teklifimi sunuyorum : Birkaç fotoğraf daha yayınlayayım fit olalım ;D
3. Teklifim : Fit olalım sonra,toplanın 3 - 5 bişey atın,akşam pazarı olsun ;D
güney ben 31.12.2003 yılında emekli oldum boş gezmek beni hasta ettiği için ayrıca köylülerim bir yere gitmeyeyim diye yokluğumda beni köye muhtar seçmişler bende bilgi birikimimi mezara götürecek değilim bu görevin gereklerini yerine getiriyorum senin anlayacağın ben muhtarım benim alnımda ye yazıyor yedir değil.bektaşi bir köyden geçiyormuş bakmış köylüler ırmağın kenarında telaş büyük ne oldu ne var demiş köylüler muhtar ırmağa düştü onun telaşındayız elini uzat ver seni kurtaralım diyoruz ancak kafa sallıyor birşey yapamıyoruz demişler bektaşi kenara çekilin demiş elini ırmaktaki muhtara uzatmış bağırmış muhtar,muhtar al el imi demiş muhtar pat yakalamış sudan çıkmış ve kurtulmuş.

arkadaşlar şimdi dikkatimi çekti üstte forum kuralları diye yazılı bir yer var 5 madde benim yaptığım burdaki kurallara uymuyor çünkü yazdığım yazının bu başlıkla alakası yok şimdi okudum hepinizden özür dilerim bitti

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

SON KONULAR

Geri