Gezenbilir e bir tane daha TOYOTA L.C. LJ70 :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sehzata Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 120
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 55,509
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir e bir tane daha TOYOTA L.C. LJ70 :smiley:

kmert' Alıntı:
hayırlı satışlar şehzat bey ...belki bize nasip olur

Teşekkür ederim Kürşad bey, Toyota niyetiniz

Varsa yardımcı olurum

Etiketler

Arayanların en çok sordukları soruyu yazmak istedim, Eğer ki bu araçlardan çekme belgeli alacaksanız bu hale gelene kadar ben size aklıma gelenleri yazayım,

Çekme belgeli aracın muayene girmesi için komple yağ fren alt takım vs. bakım min. 500 TL

Yeni ruhsat plaka ve muamele ücretleri 750 TL

Çekme belgeli ve plakasız olduğundan trafiğe çıkamaz, plaka çıkana kadar çekiciye para ödenir?? TL

İç kabin komple onarım boya ve döşemeler 600 TL

Taban bakım ve pütür 250 TL

Şnorkel montaj dahil 750 TL

Portbagaj ve montajı 750 TL

Yeni 90 amp. Akü depozitosuz 250 TL

5 adet Insa Turbo lastikler ve offset li Jant 3000 TL

Asfalt lastikleri ve alaşımlı Jantlar 1250 TL (üzerinde gelen lastikler eski ve orjinal jantlar çok ağır aracı yorar yakıtı artırır)

Hidrolik Direksiyon ve montajı min. 2000 TL

Vinç tablası 200 TL (vinç dahil değil)

Siren Telsiz vs. 500 TL

Cam filmi 250 TL

Genellikle çoğunun yaştan dolayı kalorifer peteği tıkalı olur, kışın ısıtmaz, işçilik dahil temizliği 250 TL

Motorda yağ yakma varsa veya pompa ve enjektörler ölmüş ise min 4000(benim motor bloğu 2009 model 30.000 km de, şükür ki böyle bir problem olmadı)

Kaporta boya istiyorsa min. 3000 TL (ben yapılmış olarak aldım)

Bu fiyatlara harcadığım zaman-yakıt ve ıvır zıvır unuttuklarım dahil değildir

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?action=classifieds;sa=view;id=810#ixzz2IcWysZZM

Hayır satmadım, sadece ilandan kaldırdım

Bu tür araçlar arayanlar cok soru sordukları icin biraz bunaldım ve ilanı kaldırdım

koltuk değişimi zorda olsa tamam :D

Fotoraf 19

koltuklar için tabiki yine JAPON coupe-tek kapı koltuğunu seçtim :smiley:

arka yandan açılan koltukları iptal etmedim, ne de olsa katlanıyor diye birini katlanmış bırakıp öndeki 2 li koltuğu arkaya monte ettim.

duruma göre 4 civata ile sökülerek 2 li koltuğu sökebiliyorum ve yandakinin biri daha devreye girmiş oluyor.

Fotoraf 20

akabinde uzun zamandır vakit bulup montajını yapamadığım vinç montajınıda hallettik :smiley:

Fotoraf 14

tabi atladığım ama gözden kaçmayan bir diğer şey ise Sticker lar ;) yapıştırrr off road team stickers gibi oldu ;D

Fotoraf 17

Sticker yapıştırmak gerçekten çok zormuş, bir gece 3-4 kişi uğraştık... kaplamacıların aldığı para helal arkadaşlar..

aynı şekilde zor ve zaman alan en önemli bir işi daha hallettik ve ön kampanaları DİSK e çevirdik.

bu işimizde tam bir gün zaman aldı, bu iş için mecburiyetten komple ön diferansiyel aldım ;D disk fren sistemi tamamen sorunsuz bir şekilde LJ70 e aktarılmış oldu. artık su ve çamurda frenlerim daha iyi tutuyor :smiley: fakat iyi para ve zaman harcamış oldum.

diskler takılırken foto çekemedim, çünkü aksları ve poryaları sökmekten yağ içinde kalmıştım ;D

bu iş için alınan ön diff.

Fotoraf 21

bu arada forumdan sevdiğim bir arkadaşım (kendini biliyor :D) bu foto senin için, aslında video ya çeksem daha iyi olurdu ki 0-100 km hızlanmayı görürdün ;D bu araçlar 100 km hıza çıkamaz dedin, inan ki gaz pedalının dibini görmedim, sadece 100 ü geçsin yeter dedim. zaten mesafe kısaydı. 31 inç lastik ile ölçtüm yani orjinal lastik olsa 205 r16 daha fazla gösterirdi.

bu gibi şeyleri lütfen trafiğe kapalı alanda deneyin benim gibi :eek: kimsenin canını malını tehlikeye atmayın

IMG 1958

. 7.50 R16 traktör lastiklerim ve çarpışantürk e özel sipariş offset li jantlarım ile...

P3170043

P3170045

P3170044

Güzel oldu Şehzat kardeşim..

alan şanslı valla...Her şeyi tam..... :smiley:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR