Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015) Fotoğrafları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan camouflage Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 85
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,869
Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015) Fotoğrafları

Bize bahşedilen doğayı yerinde gördük ve yaşadık.Foğraflarla belgeledik.Kazasız belasız sona eren bu etkinlikde yeni kişileri tanımak ,dost olmak güzeldi...Kış bitmeden Ankara da yine küçük çaplıda olsa bir kış kampı daha yaparız...Gönüller bir olsun...Kısmet bir dahakine görüşürüz...

MG 7064

MG 7069

MG 7070

MG 7073

MG 7075

Etiketler

Ben de bir kaç kare göndermeyi deneyeyim. Toplu olarak yapılan bir kış kampına ilk kez katıldım. Aralarına kabul eden ve sıcak ilgi gösteren dostlara teşekkürlerimle...

IMG 20150220 174934

IMG 20150221 130044

IMG 20150222 100435

1424537405262

1424544912659

Hava şartlar ne olursa olsun, sizleri eğlenirken görmek çok güzel.
Buluşma, eski yeni arkadaşlar tanışıp 2 güzel, eğlence ve maceralı, gün geçirmek. Sizlere helal hoş olsun.

Merhaba arkadaşlar harika iki gün geçirdim havalar biraz soğuktu oda ayarı bir zevk katmıştı ,tanıştım butum arkadaşlar selam yeni etkinliklıker beklerim , bu arada resim eklemiyorum yetkili arkadaşlardan bilgi beklyorum

Düzenleyenlere emeği geçenlere katılanlara teşekkür ederim ilk kış kampımdı ve çok keyif aldım

İnsanların sıcaklığı havanın soğukluğunu hissettirmedi. Gerçekten çok güzel bir kamptı, havanın güzel olması da ayrı bir güzellikti. Düzenleyen arkadaşlara teşekkürler. Bir daha ki kampta görüşmek üzere. (Fuat fotolar cok güzel, vizörüne sağlık :smiley: Maalesef bendeki fotoları yükleyemiyorum, mesaj kotasını aşınca göndereceğim şafak 4 mesaj :smiley: )

Güzel bir kamp oldu ;
Biz İstanbul'dan Cuma sabah yola çıktık Bolu, Karacasu ,Seben yol sapağı hatta Aladağ Orman İşl.evlerine kadar rahat geldik.Yola devam ile sol sapağa ( Aladağ Gençlik ve Spor tesisleri ) geldiğimizde yol tamamen kardan kapalı ve açılmamıştı. Aladağ Orman işletmesinin azizliği sonucu yol kapalı olunca geri dönmek zorunda kaldık ama Allahtan yolda da alternatif kamp yeri düşünmeye başladık.En makul olan Seben yol Çatısında eski Jandarma birliğinin olduğu ağaçlık alanda gelen grup arkadaşlarla karar kılındı ve kamp alanın yeri isabetli bir karar ile değiştirilmiş oldu.
İlk defa aranıza katıldığımız için tanişma faslından sonra ve devam ile katılan arkadaşlarla güzel bir kaynaşma oldu.
Başta yönetim olmak üzere katılan ve tanıştığım ve samimiyetini esirgemeyen tüm dostlara teşekkürü borç bilirim.
Fotoğrafları inşallah zaman bulabilirsem paylaşacağım,herşey için tekrar teşekkürler.....

Yerçekimine meydan okuyanlar ve Ufuk bey'in soğukta donmayan ikramı teşekkürler. ;D :-*

IMG 20150222 083821

IMG 20150222 084220

IMG 20150222 101626

IMG 20150222 122647

IMG 20150222 132740

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR