Gezenbilir 2013 Kış Kampı (16 - 17 Şubat 2013)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan EKARAIS Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 298
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,741
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir 2013 Kış Kampı (16 - 17 Şubat 2013)

benim ekip halı saha maçında arıza verdi istaNBUL ÇUMARTESİ ÇIKIŞLI pazar dönüşlü bir ekip kurabilirsem yakıt yolculara ait ateşilyeceğim 0544 449 02 71

Etiketler

Ender Abi merhaba. abi senin yardımına ihtiyacım var. bir msn adresi yada facebook adresi verebilirmisin. lütfen. özel msj yazamıyorum henüz burdan. :(

tinmaz82' Alıntı:
Ender Abi merhaba. abi senin yardımına ihtiyacım var. bir msn adresi yada facebook adresi verebilirmisin. lütfen. özel msj yazamıyorum henüz burdan. :(

Facebook'tan kabul ettim arkadaşlık isteğini

Selamlar

Bu kış kampına henüz kaburgalarım iyileşmediğinden katılamıyoruz. Katılan arkadaşlarımıza bol karlı ve ateşli bir kamp diliyoruz, Yaz kampında görüşebilmek dileği ile selam ve sevgiler.

Görselleri hararetle bekliyor olacağız..

Oğlumla ben yani 2 kişi geliyoruz çıkışımız Cuma günü öğleden sonra Opel Astra ile geliyoruz :smiley: 2 kişilik daha yerimiz var :smiley:

Oğlumla ben yani 2 kişi geliyoruz çıkışımız Ankara'dan Cuma günü öğleden sonra Opel Astra ile geliyoruz 2 kişilik daha yerimiz var

schweps' Alıntı:
Merhabalar,
Soğuktan korunma için araç içi kesinlikle çadırdan (4/5 mevsim) korunaklı değildir.

22. sayfada benden alıntı yaptığınıza göre benim ne yazdığımı bir daha okumanızı önereceğiim...

Araç stop edildiğinde içi derhal soğumaya dönüyor,buz dolabı gibi oluyor :smiley:ben denedim birkaç kez kamp alanında.

dogasever' Alıntı:
Bu kış kampına henüz kaburgalarım iyileşmediğinden katılamıyoruz. Katılan arkadaşlarımıza bol karlı ve ateşli bir kamp diliyoruz, Yaz kampında görüşebilmek dileği ile selam ve sevgiler.

Gelemeyişinize üzüldüm Ufuk bey.Ínşallah festivalde görüşürüz.Ya da hiç ummadığımız bir etkínlikte. :D

Önerinize uyup yazınızı tekrar okudum ama yorumum değişmedi.
Otelin yakınındaki korulukta, etrafınızda başka 8-10 çadır da varken Şubat ortasında yapılacak kamp için soğuktan başka korunacak bir şey gelmiyor aklıma.

irimi' Alıntı:
22. sayfada benden alıntı yaptığınıza göre benim ne yazdığımı bir daha okumanızı önereceğiim...

irimi' Alıntı:
Merhaba,
Araç içerisi kesinlikle çadırdan daha korunaklıdır. Sonuçta çadır incecik bir bez. Ancak soğuk konusunda çok fazla işe yaramayacaktır. Gece yaylanın -15, -10 derece olabileceğini düşünüp ona göre kıyafet almanızı öneririm.

Çadır incecik bez derken ya şaka yapıyorsunuz yada bir çadırınız yok ve ön yargılısınız yapmayın lütfen.Görkem bey zaten ilk kampınız ise ve ortamdan hoşlanır iseniz ki hoşlanacaksınız biraz muhabbet ,yeni dostlar bir iki duble derken saatin 2-3 olduğunu görecek ve aracınız içinde bir uyku tulumu veya ayaklarınızı sıcak tutmanız kesinlik ile çok önemli ve birkaç kat polar battaniye ve sağlam bir mont ile bir kaç saat uyku size yetecektir.Eğer pes etmez bu kamp işine devam derseniz çadırları görüp bilgi edinip aynı benim yaptığım gibi çadır mat tulum iyi bir set toparlarsınız..

Ufukcum çok geçmiş olsun, üzüldüm gelemeyeceğinize, ne oldu da kaburgalarda sorun oldu?

dogasever' Alıntı:

Arkadaşlar, çadır almayı yetiştiremediğim ve uyku tulumum yazlık olduğu için Megane 2 hb ile gelsem arka koltukları yatırıp orda uyusam nasıl olur ?

1- soğuk sorunum olmaz özel ayakkabılarım var, ( ayak sağlam gerisine çözüm bulurum )

2- arabayı uygun bir yere park etmem mümkün mü yoksa yol kenarına mı parkedeceğiz ?

3- Araba kamp alanına çıkışta sorun çeker mi ? ( Karlı havada Kartalkayaya rahatlıkla çıktım, lastikler güvenli )

Araçlar Otel yoluna girdikten sonra muhtemelen yol üzerinde kalabilir..

Aracınızı gece de çalıştırırsanız sorun olmaz ancak bu çok önemli battaniyelerinizi ve kalın giysilerinizi mutlaka alırsınız, çok sıkıntı olursa destek oluruz orada hepimiz birbirimize..

Karlı yolda Kartalkaya'ya çıktığınıza göre Sarıalan'da sorun yaşamazsınız, rahatça gelin..

görüşmek üzere, selamlar,

Zerrin Yiğiter

Cuma günü çadır bakmaya Bolu merkeze gideceğiz, Çadır sorunumuzu çözebilirsek, eşim oğlum ve kendim geleceğim, Çadır sorununu çözemezsek tekrar bir değerlendirme yapıp B planına geçeceğiz, Bildiğim kadarıyla Kipada Uyku tulumları vardı, Çadır için Boluda bildiğiniz adresler var mı ?

schweps' Alıntı:
Önerinize uyup yazınızı tekrar okudum ama yorumum değişmedi.
Otelin yakınındaki korulukta, etrafınızda başka 8-10 çadır da varken Şubat ortasında yapılacak kamp için soğuktan başka korunacak bir şey gelmiyor aklıma.

Peki. Sanırım aradaki cümleyi çıkarmam gerekiyor. İşi karıştıran o olsa gerek.

irimi' Alıntı:
Merhaba,
Araç içerisi kesinlikle çadırdan daha korunaklıdır. ....... Ancak soğuk konusunda çok fazla işe yaramayacaktır. Gece yaylanın -15, -10 derece olabileceğini düşünüp ona göre kıyafet almanızı öneririm.

Benim söylediğim aracın daha korunaklı ama soğuk konusunda bir fayda sağlamayacağıdır. Rüzgarı ve sesi kesmesinde ise kesinlikle daha korunaklı. İki yöntemide denedim ve biliyorum. Birer gün arayla aynı soğukta (-10) hem çadırda hemde arabamda yattım ve kesinlikle aracın içinin daha uygun olduğunu gördük. Bunu sadece ben değil zirve tırmanışlarında bulunan arkadaşımda yaşadı. Rüzgarı kesmesi içerinin daha az soğumasına sebep olabilir. Dışarıda insanlar çoğunlukla içkininde etkisiyle gece 1 veya 2 de kahkahalar atarken inanın çadır yerine arabada yatmayı tercih edebiliyorsunuz.

Umarım açıklayabilmişimdir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,520
Kayıtlı Üye Sayımız
172,178
Kaydolan Son Üyemiz
sakaryalee5454

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri