Gezenbilir, 1. Jeep CJ Tanışma ve Off-Road Gezisi (25 Ocak 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Jeep34 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 346
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,774
Ynt: Gezenbilir, 1. Jeep CJ Tanışma ve Off-Road Gezisi (25 Ocak 2009)

Bunlarda benim kameradan çıkanlar ;D

Etiketler

Bunun lastiği kalkmıyor be abi ;D

http://www.dailymotion.com/video/x85x6w_mov06585_sport

halla jeep i temizliyorum ;D bu hafta bitirim heralde :D manifolt contası ,kapı karşılıgı,hı lift(fena egmişim sürüklerken siz bagırmasanız hali dumandı neyseki düzelttim) harici problemim yok..bu arada orkun senin yaşadıgını yaşamamak için daha küçük yag filitresi kullanacagım ve motor kulaklarına bi çeşit kelepçe atacagım.başka bir arkadaşımızın yaşadıgı pervane vukaati içinse radyatürün üstüne pervane karoyucu bir çeşit kalın ızgara düşünüyorum..pervaneyle ilgili başka planlarımda yok degil...her gezide yeni tecrübeler ediniyrum... hepimiz havalanırken senin makine yeri bırakmıyor ;D

Tuncay ben pervane sorununu Range de yaşamıştım, pervane plastik olduğu için parçalanmış ama radyatöre zarar vermemişti, şimdi Ertaş ta plastik pervane takacak, belki çözüm olabilir

Yarış araçlarında olduğu gibi motor kulaklarının haricinde motoru şaseye zincir ile sabitleyebilirsin. Tecrübeli ustalarımız bunun nasıl yapıldığını iyi bilir. Kulak kopsada motor ileri gitmez. Ben zincirir 1 sene önce aldım duruyor ;)

Yağ filitresini ufaltmak mantıklı, ben karakarter dedikleri birşeyler üzerine çalışıyorum ;D

Uğur abimin kibar geçişi :p

http://www.dailymotion.com/video/x85xf6_mov06583

tuncay karderş birde rot kolunu kalın borudan yatır :smiley: tecrübe konuşuyor :smiley: ben dün yaptırdım .. benim orijinaldi meğer bunlar offroad ta kesin kırılıyormuş. kalın borudan yaptırdım.. birde yedek ... :smiley:

evet onuda yapmalıyım..yavaş yavaş eksikleri tamamlamalı.. :smiley:
ahmetozduman' Alıntı:
tuncay karderş birde rot kolunu kalın borudan yatır :smiley: tecrübe konuşuyor :smiley: ben dün yaptırdım .. benim orijinaldi meğer bunlar offroad ta kesin kırılıyormuş. kalın borudan yaptırdım.. birde yedek ... :smiley:

bende 2 kere doğrayınca radyatörü plastik pervaneye döndüm taksim yaman jeep ten aldım 20TL ye temin ettim :smiley:
tuncaaayy' Alıntı:
evet plastik pervane araştıracagım..her ihtimale karşı ızgarayıda eklerim...

Tabi birde aracınızı arabasına bindiğiniz arkadaşınızın işyeri önünde bırakınca,dönüşde pırıl pırıl ve sorunsuz bir şekilde evinize ulaşıyorsunuz. :D :D :D

Selamlar güzel insanlar gerçekten harika bir gezi olmuş.emeğinize sağlık

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,495
Kayıtlı Üye Sayımız
172,157
Kaydolan Son Üyemiz
Hkndm

Çevrimiçi üyeler

Geri