Geçit Vermeyen Lopez Gezisi ( 06 Şubat 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 2.mahmut Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 114
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,058

Etiketler

Ynt: Geçit Vermeyen Lopez Gezisi ( 06 Şubat 2011)

2.mahmut' Alıntı:
gurkan selam mert ben bolu da bereberdık bayadır görüşmedik bu tarafa yolun duserse beklerım ...

Mert hocam selamlar. Tanıdım seni :D gezünüz çok güzel olmuş. Bugün aracımı sattım. Şimdi VX100 düşünüyorum. Ama eşimle kesin geleceğiz ve sizlerle etapa katılacağız. İkimiz de çok istiyoruz. Takip ediyorum şimdilik :D

Anki' Alıntı:
Mert hocam selamlar. Tanıdım seni :D gezünüz çok güzel olmuş. Bugün aracımı sattım. Şimdi VX100 düşünüyorum. Ama eşimle kesin geleceğiz ve sizlerle etapa katılacağız. İkimiz de çok istiyoruz. Takip ediyorum şimdilik :D
kıyılırmı gül gibi LR ye gürkan bey yahu,,, neyse hayırlısı olsun en kısa zamanda vx ine kavuşursun inşallah ,bekleriz selamlar

65stang' Alıntı:
selahattin abi sende bigun yalandanda olsa bi yerlerde kal da fotocular sana çalışsın
mert benim arabaya yeni bişiyler yapma zamanı geldi baskılar artıyo :D
tolga 1 hafta gecti HUMA otoyu ara bakalım parcalar gelmişmi .....
bu arada dayıma selahattin abiye sölüyorummm ... yaşasın tolga arabayı yapmaya başladı ...:smiley::smiley::smiley::

serkancım bu video hizmetlerini nasıl kullanacagım ben bilgisayarda cok iyi diilim ona gore anlatırsan :smiley:

65stang' Alıntı:
serkancım bu video hizmetlerini nasıl kullanacagım ben bilgisayarda cok iyi diilim ona gore anlatırsan :smiley:

Bir video sitesine uye olup, upload bolumunden bilgisayardaki yuklemek istedigin dosyayı klasor ıcınden isaretliyorsun seklınde kısa anlatımı Tolga ama teknik detaylar uygunsa, dosya formatı, boyutu vs vs.

Adim adim anlatim (vimeo.com) icin su alttaki linki bir incele, son paragraf ozet gecmis.

http://www.sayisalmedya.com/92-vimeoya-video-yukleme-ayarlari.html

2.mahmut' Alıntı:
tolga 1 hafta gecti HUMA otoyu ara bakalım parcalar gelmişmi .....
bu arada dayıma selahattin abiye sölüyorummm ... yaşasın tolga arabayı yapmaya başladı ...:smiley::smiley::smiley::
Başladımı ?????hani ortada bir şey yok.....bari başlayabilir.. halen düşünüyor vs deseydin..Tolgaya ben halen şu faça panelvan basamakları söktüremedim..........sökmem de sökmem diyor.....hata daha faça olsun diye arkaya ( o şimdi off roadçu) yazacakmış.....yuh daha neler...

bölükbaşı' Alıntı:
Senin bu yegen sana mi cekmis? Bu ne inat boyle... Bknz alttaki video. :smiley:

http://vimeo.com/19875856
Tam bana çekmemiş...yoksa oradan tapa gaz bir kerede geçerdi.......ama ilerlemeler yok değil.....önümüzdeki off roadlara bakıcaz artık.....(teknik direktör )gibi oldu yahu bu açıklama.....tüh......

ali fuat yongacı' Alıntı:
Başladımı ?????hani ortada bir şey yok.....bari başlayabilir.. halen düşünüyor vs deseydin..Tolgaya ben halen şu faça panelvan basamakları söktüremedim..........sökmem de sökmem diyor.....hata daha faça olsun diye arkaya ( o şimdi off roadçu) yazacakmış.....yuh daha neler...

tolga duy sesimizi yyoksa sana daha çok muhabbet yapacağız böyle söliiimmm

bölükbaşı' Alıntı:
Bir video sitesine uye olup, upload bolumunden bilgisayardaki yuklemek istedigin dosyayı klasor ıcınden isaretliyorsun seklınde kısa anlatımı Tolga ama teknik detaylar uygunsa, dosya formatı, boyutu vs vs.

Adim adim anlatim (vimeo.com) icin su alttaki linki bir incele, son paragraf ozet gecmis.

http://www.sayisalmedya.com/92-vimeoya-video-yukleme-ayarlari.html

serkan bilgisayardan annamıoz diye sakın bida bize con conluk yapma darılırım bu konuda hassasım:smiley::smiley::

abi yarın oturcam bahçede sokecem o basamakları reklem ettiniz beni
sanki benmi taktım basamakları ;D ;D ;D
selamlar saygılar bu arada herkesin ve ailesnin kandili mubarek olsun

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR