G4 Challenge Sticker Hakkında Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan adrenalim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 58
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,832
Ynt: G4 Challenge Sticker Hakkında Yardım

g4 olmasada bizim portbagaj tamam
[/quote]

Valla G4 olmasa da gayet hoş olmuş..Siyaha boyadınız mı tamamdır..Güle güle kullanın..Ellerinize sağlık ..

Saygılarımla

Cenk

Etiketler

teşekkür ederim sağolunnnn
ikinci denememizde yapabildik tasarımcı arkadaşta ilk steckerlar yüzünden işinden oldu üzüldüm onun için
bedeli 125 lr

evet sırada g4 port bogaj,tampon ve genişletme operasyonu varr...daha çok iş varrr

adrenalim' Alıntı:
teşekkür ederim sağolunnnn
ikinci denememizde yapabildik tasarımcı arkadaşta ilk steckerlar yüzünden işinden oldu üzüldüm onun için
bedeli 125 lr

Tesekkurler Mürselim kardeşim , 125 ytl olan fix bir ölçü içinmi yoksa özel bir ölçüde olabilirmi?

125 tl bana verdıklerı fıyat benim yaptırdığım ölçüler içinn, dış mekan baskısı olduğu için fiyat artıyorr diğer baskılarda 80 tl civarında hesap çıkarmışlardı

Sticker ile ilgili bütün sıkıntılarınızı gidereceğim az kaldı arkadaşlar sitemiz yayınlanmak üzere

adrenalim' Alıntı:
g4 sticker nasıl bulurummm yadaa yüksek çözünürlükte bir fotoğrafınıı bu konuda bilgisi olaN yada daha önce yaptıran varsa yardım beklıyorummm
saygılAr...
merhabalar "AKSESUAR VE YEDEK PARÇA" bölümünden "Tüm Araçlar İçin Sticker " bölümüne göz atabilirsiniz zannedersem size yardımcı olabilirim

saygılar
Turhan reşitoğlu

çizimler hala duruyor mu?
selamlar, fatih.

Aracıma böyle bir şey yaptırmak istiyorum yardım edebilecek varmı? Ankara dayım