G4 Challenge Sticker Hakkında Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan adrenalim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 58
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,834

adrenalim

Zirve
g4 sticker nasıl bulurummm yadaa yüksek çözünürlükte bir fotoğrafınıı bu konuda bilgisi olaN yada daha önce yaptıran varsa yardım beklıyorummm
saygılAr...

Etiketler
Ynt: G4 Challenge Sticker Hakkında Yardım

Heralde ardığınız böyle bişe. Zor olmasa gerek herhangi bi reklamcı bunu yapabilir diye düşünüyorum...
kit009%20005.jpg

DSC03469.jpg

mürsel selam,

sefa sirmen sanayi sitesinin güney yüzünde kip reklam var sahibini tanırım beraber gidip soralım yapabiliyormu?

bende G3 yazdıracam :D

merhabalar logo için aşağıdaki linkten yararlanabilirsin:

http://www.expeditionoz.com/blog/wp-content/uploads/landrover/land_rover_g4_challenge_logo.jpg

aradığım tam olarak bu değilll ön kapıdan başlıyorr arka çamurluğun üzerin de bitiyorr kuşak gibiii..

umutkaptan' Alıntı:
mürsel selam,

sefa sirmen sanayi sitesinin güney yüzünde kip reklam var sahibini tanırım beraber gidip soralım yapabiliyormu?

bende G3 yazdıracam :D
tamamm olurrr gidelimmmm.fakat önce işe yararr bir kaç fotoğraf bulmam gerekıyorr galibaa :-\

tamamm uğrayabılırsem sanaiye arayacağımm.....

Ben stickerleri çizmiştim. Mailinizi yazın size yollayayım.
İllüstrator belgesidir istediğiniz plotercıda kestirebilirsiniz.

Selamlar
Hasan Bayramoğlu

Benim depoda yan kapı ve ön kaput için olması lazım. Bakayım bulursam yollarım. Bana özelden telefonunuzu yollarsanız adres almak için araşırız. Siz Yuvacık'ta sınız sanırım değil mi?

yardımlarınız ve düşüncelerınızden dolayı çok teşekkur ederımm

Merhabalar,

Ben de G4 stickerları yapıştırmayı çok istiyorum, boyam yeni biraz böyle bineyim diye yazdan beri bekliyordum ama çizenler vuranlar arttıkça hem kusurları kapatır, hem siyahın üstüne güzel olur diye düşünüyorum. Hasan abi zamanında göndermiştin ama onu bir daha düzenleyebilir miyiz arabanın yeni haline göre, ben istediğin açılardan fotoğraf çektikten sonra?

Oraya yapıştırılıyor mu bilmiyorum ama ön çamurlukların yanlarına yani ön tekerin üst tarafı oluyor(orada birkaç kusur var kapatmam lazım ) , kapıların ortasına , arka çamurluklara, ve kaputun üstüne yapıştırabilirim :smiley:

Hazır basılmış ama beğenmemiş sticker sahibi abim varsa elindekilere talip olabilirim..

Selamlar

ozcour' Alıntı:
Merhabalar,

Ben de G4 stickerları yapıştırmayı çok istiyorum, boyam yeni biraz böyle bineyim diye yazdan beri bekliyordum ama çizenler vuranlar arttıkça hem kusurları kapatır, hem siyahın üstüne güzel olur diye düşünüyorum. Hasan abi zamanında göndermiştin ama onu bir daha düzenleyebilir miyiz arabanın yeni haline göre, ben istediğin açılardan fotoğraf çektikten sonra?

Oraya yapıştırılıyor mu bilmiyorum ama ön çamurlukların yanlarına yani ön tekerin üst tarafı oluyor(orada birkaç kusur var kapatmam lazım ) , kapıların ortasına , arka çamurluklara, ve kaputun üstüne yapıştırabilirim :smiley:

Hazır basılmış ama beğenmemiş sticker sahibi abim varsa elindekilere talip olabilirim..

Selamlar

Özgürcüm aracının fotoğraflarını bana yolla ben photoshopta alternatif tasarımlar yaparım. Senin beğeneceğin şekilde düzenleriz.
Ayrıca bana mailini yaz ben sana sticker'ları önceden yollarım.
Selamlar
Hasan

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri