G için biraz light off road ama idare eder

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan motogezgin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,250

motogezgin

Kamp II
bölgede çamur olmadığı için ağır off road yok malesef.var olan dik iniş ve çıkışlar ise fotoğrafta belli olmuyor.bari bu iş makinası yolunu denemek istedim kanallar yer yer derin ve vinçleyecek ağaç yok biraz dikkatli gitmek gerekiyor

IMG 4192

IMG 4183

IMG 4182

Etiketler
Ynt: G için biraz light off road ama idare eder

birde kısa clip yollayacaktım ama avi formatı kabul etmiyor

Aracınız çok yakışıklı. Güzel gezi yapmışsınız, paylaşım için teşekkürler. çektiğiniz videoyu youtube, dailymotion gibi bir video sitesine yükledikten sonra link verebilirsiniz.

goruntuler guzel ama resimler tam hakkini vermiyor,belli. arac harika gorunuyor !

ama renk kodunu hala daha paylasmadin be kardesim :p orijinal rengi neydi aracin? ic bolumerin resimleri olsa iyi olur. merak ettim ici disi kadar guzel mi ;)

yakit nasil? mesela bir depo ile kac kilometre yapabiliyon ?

selamlar huseyin.

teşekkürler... içi de çok temiz.Orjinal rengi gri imiş araç bu siteden serkan beyindi kendisi siyaha boyatmıştı..renk ismi goose gray kafama göre yaptım pantoneden.yakış büyük lastiklerden sonra arttı 100tl 150 km gibi zannediyorum.arazide daha az

sizde mazot lt ne kadar dir? kibrisda 1 lt =2.45 tl . iki haftada iki kere zam geldi !! bu gidisle tr ile ayni olur yakinda.... :(

goose grey hangi arac firmanin rengi ? iyi dusundun, cok guzel olmus.

arac serkan'in dediniz. hani askin jeep'de satilikdi?? o mu ? 18" posrache cayenne jantlari da vardi. koltuklar recaro degilmizdi onun?

cok guzel olmus. keske uc bes G sahibi da bulsan da oyle guzel gezi yapsaniz....yalniz gezmek iyi ama en az iki G olsa super olurdu...

selamlar huseyin

Ynt: G İçin Biraz Light Off Road Ama İdare Eder

Merhaba.Alaçatıda bulunan 2 adet Mercedes G serisi araç sahiplerini tanıyan var mı? iletişim kurmak istiyoruz.Sevgiyle kalın

Ynt: G İçin Biraz Light Off Road Ama İdare Eder

Merhaba.Alaçatıda bulunan 2 adet Mercedes G serisi araç sahiplerini tanıyan var mı? iletişim kurmak istiyoruz.Sevgiyle kalın

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR