FJ70 ve ZJ arasında kalmak

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 69A033 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,692

69A033

Ana Kamp
Aslında 97 Model Cherokee ZJ almaya karar verdim, fakat FJ70'ler de çok beğendiğim araçlar. Karar vermiş olmama rağmen yinede FJ bakmadan edemiyorum.
Bu aracı ciddi olarak düşündüm : http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-land-cruiser-en-iyi-4x4/detay

Fakat bazı noktalar kafamı karıştırdı. İlan detaylarında şöyle bir ibare var : "Düğmeli ve levyeli 4x4 çalıştırma sistemi"
Dışarıdan levye yardımı ile devreye alınıyor bunlarda 4 çekiş sistemi ?
Birde Porya kilitleri bu araçalarda orjinal mi ?

Birde Yakıt olayı var 5.2 V8 ZJ ler ile hemen hemen aynı gibi görünüyor.
Ne dersiniz Cherokee'nin konforu ve gösterişine karşılık FJ70'in sorunsuzluğu mutlu edebilir mi? Tabi 85 Model araç sorunsuz olabilir mi?

Etiketler
Ynt: FJ70 ve ZJ arasında kalmak

selamlar,
toyota sever olarak fikrim,
fj degilde bj70 olsaydi yani diesel,hic dusnumeyin alin derdim,benzinli icin cok cok fazla fiyat,o fiyata fj80ler var
5,2 zj ler de offroad da cok basarili,tabi dayaniklilik konusunda pek fikrim yok

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.