Feroza'cılar Biz Kaç Kişiyiz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tayfunsozer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 817
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 168,113
Ynt: Feroza'cılar Biz Kaç Kişiyiz?

Eğer yanlış bilmiyorsan Feroza'ların en yenisi 13 yaşında, trafik kazalarında rekortmen bir millet olduğumuzu düşünürsek (ki bence Çinlilerin eline su dökemeyiz) 13 yıldır güzel ülkemizin yollarında olan bir araca birileri %99 ihtimalle çarpmıştır. Bu sebepten kaportada, boyada yenileştirmeler olması normal. Heleki bu aracı arazide kullanmak için alacaksanız boyası çizildiğinde, yan yattığında daha az üzülürsünüz. Bence motoru ve yürüyen aksamı sağlam olsun yeterli. Araç şaseli olduğundan bence yeterince sağlam, siz gidin araca bakın, içinize siniyorsa alın. En genci 13 yaşında olan aracın muhakkak ki bazı yerleri yenilenmek isteyecek ve size masraf çıkaracak.
Saygılar
Ersan

Etiketler

Ceyhun Bey.
Pazardan sonra beğendiğiniz arabaya bakabiliriz.Yanlış hatırlamıyorsam tek araç olucak ve hafta içi eşiniz hafta sonu siz kullanıcaz demiştiniz.Üsküdarda beğendiğiniz araçta LPG yok .Karbüratörlüler şehir içinde fazla yakabiliyor.Bu araç enjeksiyonlu belki az yakar.
Dilerseniz gerçekten temiz başka marka uygun fiyatlı araçlarada bakabilirsiniz.Tabi söylediklerimiz onlar içinde geçerli.Her durumda Gezen Ferozacıların kapıları size açık olacaktır.

Sevgiler
Tayfun Sözer

Tayfun abi,pazar günü gelecek olan arkadaşlar için liste oluştursak nasıl olur acaba?

hunter22vt' Alıntı:
dostlar;

şu ferozacıların pazar günü kahvaltı ve ardından sucukekmek li doğa yürüyüşü nedir açıklama bulamadım veya yeni olduğum için çözemedim olayı???

bilgi kim verebilir?

Vahdet abicim sen ki Maramarayı Ferozayla tur atmış biri olarak pazar sabahı Beylerbeyindeki kahvaltı için her an sürpriz yapabilirsin :smiley:
Pazar sabahı Boğaz köprüsünün altında seni bekliyor olacağız :smiley:

Merhaba Ceyhun bey,

Nedendir bilemiyorum su guzel yurdumda arac eger herhangi bir tarafi boyandiysa hele hele aracin tavani aman ALLAHİM sanki dunyanin sonu gelmiscesine araci alacak olanlar etrafa kosusturmaya baslamiyorlar mi!! offf diyorum icimden. Hani sahsen kendim baya bir sure almanyada yasadim bununla birlikte avrupanin bir cok ulkesinide ziyaret etme sansim olmustu. oralarda eger arac boyanmissa diyecek birsey yok aynen sifir araba muamelesi gorurler. ama maalesef yurdumdadaki gerek experler gerekse tamir atolyelerinin uyanikliklarindan olsa gerek ?*. Ben konuyu fazla dagitmayacam. araci gormek lazim. Motor , Sanzuman, difransiyeller de sikinti yoksa bana gore ok. ama yok ben sehir icinde normal kosullarda kullanacam diyorsaniz. Tayfun beyinde belirtigi gibi baska marka ve modelde de yogunlasabilirsiniz.

saygilarimla

Tge

Herkese merhabalar,uzun zamandır yoktum,malum hem işler hemde benım ferozanın işlerı bıtmedı))
aracı,iyice toparladım,en son muayeneden geçti.bayağı bir masraf ettim.
ön takımdan girdik,eksozdan çıktık resmen.
3 eksık kaldı,1 kaportada ufak tefek işler,1 yenı deri döşeme,bırde yeni bir hard top veya branda.
maşallah saat gibi yaptık.
sayın Tayfun abi saolsun mesaj atmış.Ayrıca Ersan abıde telefonda bahsetmıstı.toplantı yapılacagından.bende büyük hevesle hazırlanmıstım.aracımı kuafor vs yaptırıp gelecektım.
ama urfadan bir kopegın buraya gelmesı gerekıyor.onun ıcın 1 saat sonra urfaya gıdıyorum,pazar aksamı ancak donebılecegım.
aranız olmayı,sızlerle tanısabılmeyı,sohbet edebılmeyı cok ıstıyordum ama iş ,ekmek parası olunca bu genç yaşta koşturmak cok onemlı.
herkese bol selamlar,iyi eğlenceler diliyorum.
bızım beyaz civciv ın resımlerını haftaya paylaşırım.

Abbas&Cemil ağbi FERO za sevenlerin arasına hoşgeldiniz... ;D
Pazar görüşmek dileğiyle....

hunter22vt' Alıntı:
GEZEN FEROZALAR

1 ) Salih DALCI/İstanbul-Zeytinburnu/1993 Feroza EL2
2 ) Ayhan ERBAY/KOCAELİ-KARAMÜRSEL 1993 Feroza EL2
3 ) İsmail elikçioğlu/istanbul-G.O.Paşa 1993 Feroza EL2
4 ) İsmet ÖZ/İstanbul-Kadiköy/1991 Feroza EL2
5 ) İsmail KUMAŞ/Zonguldak-Merkez/1994 Feroza SX
6 ) Feridun TURNA/İstanbul-Bayrampaşa/1993 Feroza EL2
7 ) Turgut Gercin/İstanbul-Gaziosmanpasa/ 1994 Feroza SE
8 ) Cemal ÖNEN/İstanbul-Esenler/1991 Feroza EL2
9 ) Ersan Yurdagülen, Istanbul-Bahçeşehir 1991 Feroza EL2
10) Tayfun Sözer.İstanbul/Çengelköy. 1994 Feroza SE
11) Hafız Baran/İstanbul-Gaziosmanpaşa/1991 Feroza EL2
12) Bircan YARICI/Sakarya Feroza 1997 SX
13) Ahmet ÖZDEN-Esat Özden/Kocaeli-İzmit/1994 Feroza SE
14) cevdet Özçelik.Bolu/mudurnu,93 Feroza dx
15) zafer duru.mudurnu/bolu 93 feroza el 2
16) Muhammet Güzel Karaman / 1993 Feroza
17) Murat YAVUZ Bolu/mudurnu 93 Feroza EL2
18) Mesut Körklü Istanbul/ Sefaköy / 97 Feroza SX
19) Vahdet TOKAY/EDİRNE/MERKEZ/93 FEROZA EL ll
20) Abbas Hot 93 Feroza EL 2
21)
22)
23)
24)
25)

ferozacılar baya çoğalmaya başladı inşallah bu kadar kişiyide hep birlikte görürüz :D

Evet dostlar sayımız hızla artıyor,listemiz 20 kişi oldu ama pazar toplantısına acaba kaç kişi katılacak? Katılacak olanlar için bir liste oluşturursak en azından kaç kişi olcağımızı bilmiş oluruz.Listeyi ben başlatıyorum.

1- Cemal ÖNEN-91 EL2/MT lastik,strap.
2- Salih DALCI -93 EL2
3- Mesut KÖRKLÜ-97 SX
4- Abbas HOT -93 EL2/MT lastik.

2- Salih DALCI -93 EL2
3- Mesut KÖRKLÜ-97 SX
4- Abbas HOT -93 EL2/MT lastik
5-Feridun TURNA-93 EL 2/MT lastik+strap+Co pilot.. :smiley:

2- Salih DALCI -93 EL2
3- Mesut KÖRKLÜ-97 SX
4- Abbas HOT -93 EL2/MT lastik
5-Feridun TURNA-93 EL 2/MT lastik+strap+Co pilot..
6-Hafız BARAN 91 el 2 (büyük ihtimal gelicem ama işim gereği çok küçük bir ihtimal katılama gibi bir durum var ama katılmaya çalışıcam) ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,514
Kayıtlı Üye Sayımız
172,172
Kaydolan Son Üyemiz
avukatomersefacanata

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR