Fenerbahçe'nin Efsane Kadrosu İmzalı Flaması ve Kaleci Eldiveni

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,853

jan

Kamp III
Yer
Ankara
Açıklama1988-1989 yılında şampiyon olduğu kadronun imzalı flaması ön fenerbahçe imzalı arkası ,türk bayrağı şeklindedir tamamen futbolcuların kendı imzalarıdır ve imzalı Toni Schumacherin kaleci eldiveni

Toni Schumacher, Can Barhan, Murat, Nezihi Tosuncuk, Sedat Karaoğlu, Taygun Erdem, Durmuş Ali Çolak, Oğuz Çetin, Aykut Kocaman, Hasan Vezir, Şenol Çorlu, Serdar Şenkaya, Bilal Güven, Ergin Parlar, Müjdat Yetkiner, Erdi Demir, İsmail Kartal, Rıdvan Dilmen, Şenol Ustaömeroğlu, Hakan Tecimer, Turhan Sofuoğlu, Önder Çakar, Orhan Kapucu

Fiyat:1000tl dir orjinaldir sahte olma yada baskı olma ihtimali bile yoktur ilgilenen arkadaşlar fiyatda az bi pazarlık yapılır

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

19102009546

19102009547

19102009553

19102009560

19102009561

Etiketler
Ynt: Fenerbahçe'nin Efsane Kadrosu İmzalı Flaması ve Kaleci Eldiveni

Kaç yıl olduğunu tam hesap edemedim ama, yaklaşık olarak Fenerbahçenin son Türkiye kupasını aldığı zamanlaramı denk geliyor?
;D ;D ;D ;D ;D

camouflage' Alıntı:
Kaç yıl olduğunu tam hesap edemedim ama, yaklaşık olarak Fenerbahçenin son Türkiye kupasını aldığı zamanlaramı denk geliyor?
;D ;D ;D ;D ;D

Doğrudur ben o kadar fanatik değilim Trabzonsporu tebrik ediyorum,size şöle yardımcı olıyım 22 yıldır bende.

ben sadece bu konuda bunlara alıcı bulmaya çalışıyorum iyi günler.

Güncel fiyat 900 tl dir iyi günler

Taze yeni çıktı ;D ;D

yucesan' Alıntı:
Fenerbahceye gönül veren dostlar ilana ilgi duyabilir ..Taze değilmis 22 yıl olmus :smiley:) Hayırlı satıslar..

Saol Mehmet abi inşallha değerini bilene gider kaç sene sakladım şimdi satıyorum napalım artık iyi günler

güncel..................................

Bence Değerli bir parça Can ... FB lilerin sitesinde bir duyuru yapmak değerini bulmasına yardımcı olur diyorum ..
iyi satışlar dilerim ..

Ertuğrul Açıkgöz' Alıntı:
Bence Değerli bir parça Can ... FB lilerin sitesinde bir duyuru yapmak değerini bulmasına yardımcı olur diyorum ..
iyi satışlar dilerim ..

AAA Ertuğrul abi valla bunu ben nasıl düşünemedim çok iyi düşündün Ertuğrul abi tekrardan teşekkürler

Can bu kadro Türkiye kupası görmüşmüydü ;D ;D ;D

valla Kürşad sanırım göremediler bi süre daha göremiycez herlade :D :D :D

bam bam' Alıntı:
valla Kürşad sanırım göremediler bi süre daha göremiycez herlade :D :D :D

Neyse çıkmadık candan umut kesilmez ;D

ama birgün fenerbahçe Türkiye kupası aldığında bu kupaya en çok sevinen ve kutlama yapan kulüp olucak merakla bekliyorum :D

ilk gün ki gibi saklanmıştır

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,492
Kayıtlı Üye Sayımız
172,154
Kaydolan Son Üyemiz
1karus

Çevrimiçi üyeler

Geri