Eskişehir Köylerinden Kareler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan loganrory Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,213

loganrory

Kamp III
Web
www.gezginsandalet.com
[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]

Sarcakaya taraflar 1

Sarcakaya taraflar 3

Sarcakaya taraflar 4

Etiketler

Ynt: Eskişehir Köylerinden Kareler

hayranım her karesine bu civarın dağküplü mayıslar sarıcakaya mihalgazi çayköy tarpak inhisar ordan Eskişehir inanılmaz güzellikler...

ah ah arkadaşım kanayan yaraya tuz bastın 7 seneye yakın eskişehirde kaldım gezmediğim görmediğim yeri kalmadı ne şehri ne kasabası nede insanını unutabildim resimler için çok sağol 2003 yada 2001 deki kışı hatırladım :smiley:)))) imkanınız varsa başka resimlerde eklerseniz sevinirim

keşke görmeseydim ;
en eski eskişehirli olarak bi orda yaşamak nasib olmadı öle güzelim memleketim duruyor biz sürünelim ankara istanbul...
resımler için tskürler

Sayın "loganrory",

Güzel yurdumuzun Sakarya Vadisinden bu güzel fotoğraflarınızı geç gördüm, kusura bakmayın. Çok güzel yerler, tıpkı Eskişehir'in güzel insanları gibi...

Cavid Sezen

tskürler cavid bey
eskişehirli olarak
benim atalarım iki tarafta eskişehirli vede çok sağlam olur memletimin insanlrı bıde yakısıklı vegüzel :smiley:

Bu tarz övgüleri almak ne kadar güzel birşey benim için Eskişehir'in yerlisi bozulmamış kesimi, çok misafir sever, saygılı ve dürüsttür. Umarım Eskişehir'de bu sitenin sayesinde güzel bir grup oluşturup geziler düzenleriz.

bence eskişehire bozuk bile gitse insan düzelir arkadaşım ben istanbulda 26 plakayı görünce inan kendi memleketlim sayıyorum anlatılamayacak kadar sevdim o şehri ben hem insanını hem doğasını erkara tiç vardır mesela sanayide ilk aklıma gelen yada ne bileyim herhangi semtteki bakkal amcada olsa hepsi harika bence 7 senem geçti doyamadım keşke 700 sene d ahi yaşasaydım dediğim bir şehirdir sizinde istanbulda bir işiniz olusa seve seve beni arayabilirsiniz hiç çekinmeden

ulusotomotiv' Alıntı:
bence eskişehire bozuk bile gitse insan düzelir arkadaşım ben istanbulda 26 plakayı görünce inan kendi memleketlim sayıyorum anlatılamayacak kadar sevdim o şehri ben hem insanını hem doğasını erkara tiç vardır mesela sanayide ilk aklıma gelen yada ne bileyim herhangi semtteki bakkal amcada olsa hepsi harika bence 7 senem geçti doyamadım keşke 700 sene d ahi yaşasaydım dediğim bir şehirdir sizinde istanbulda bir işiniz olusa seve seve beni arayabilirsiniz hiç çekinmeden

İlginizden çok teşekkür ederim. Erkara ticaret vw audi seat yedek parça üzerine çalışırlar. Gerçek esnafdırlar. İstanbul'a gidip gezmek dolaşmak o kadar çok istiyorum ki ama şu anda il sınırları içinde bile gitmek istediğim bir yere bile 2 kere düşünüyorum... İş hayatı para kazanma hırsı biz insanların gözlerini hep karartıyor... Bir Eskişehir gezisinde görüşmek dileği ile :D

[İş hayatı para kazanma hırsı biz insanların gözlerini hep karartıyor... Bir Eskişehir gezisinde görüşmek dileği ile
bukardar da ış kolik olmayın byfdi..
eskişehirli olarak düzenlesem kaç kişi geir cayarsınız hepiniz :smiley:

Madem bu kadar sevdalısı var, hazır ben buralardayken buyrun gelin demek düşüyor bana... Elimde başka fotograflar var eski ve yeni halleriyle,kendi çektiğim karelerde dahil. Fırsat buldukça ekleyeceğim.
Tüm övgüler için teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri