En İyi Çift Kabin Pick-Up Hangisi?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KanyaK Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 221
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 234,166

Sizce En İyi Çift Kabin Pick-Up Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    556
Ynt: En İyi Çift Kabin Pick-Up Hangisi?

buda benim devmax mazot pompa arızası dışında sorun yaşatmadı 210000 de 315x75x16 ile 245x75x16 arasındaki farkta böyle birşey

Etiketler

marka fanatikliği gibi olmasın ama HILUX dünyada kendini ispat etmiş bi pıck up...
gerisi gercekten teferruat
bknz...BBC hılux
saygılarla ve ayrıca kimse alınmasın gücenmesin

en iyi ?

bana göre en iyi rakiplerinden çok daha az yakan çok daha uzun ömürlü bakım aralığı en az 30bim kmde bir olan ,
uzun yolda sedan kadar konforlu 2 ton kasada banamısın demeyen ön ve arkada kilitli diferansiye bulunan fiyatı 50binden fazla olmayan diz hava yastığ dahil 8 havayastığı olan ı esp kör nokta uyarı sistemi kendi kendine parkedebilen 4 bölgeli kliması ısıtmalı soğutmalı elektirli masaj yapan koltukları ı olan pickuptır ;D . varmı böyle bir pickup! yok onun için yukardakilerden hiçbiri en iyi değil.sizin tercihlerinize en uygun olandır bu o pickupı en iyi yapmaz .

başlık şu şekilde olmalı size en uygun pickup hangisidir neden tercih ettiniz edersiniz.

şirkete araç alıcak arakadaş tabiki ucuz bakım maliyeti ucuz fiyat yakıt gibi konulara eğilecek. donanım konfor arazi kabiliyeti arkada ki yolcular için havayastığı yeterli dizx mesafesi ile ilgilenmiyecek ona ne nasılsa kendisi kullanmayacak.işçiler kullanıcak.

belki bu soruya farklı cevap verdim önce ancak ülkemizde satışta olan modeller arasında kıyaslama yaparsanız ve beklentilerinizi üst seviytede tutarsanız tek cevabı var o da mitsubishi l200...ben kendimden örnek vereyim,istediğim otomatik vitesti l200 de tiptronic seçenekli var hiluxde alınca motor 3.0 oluyor vergisi de çok abartı oluyor hiluxu eledim,kesinlikle esp istedim sadece l200 de var,performans istedim en güçlüsü l 200,yakıtı uygun hiç bir araçda olmayan kuru zeminlerde bile 4 çekerde kullanabileceğiniz arazi vitesi sistemi ...

Ama hiçbirinde Ssangda olan 4 lastik disk fren yok
Bağımsız amortisorlu arka dingil yok ssang hariç hepsi kamyon gibidir sadece ssang c sınıfı araçlarda bulunan 5 noktadan bagli amortisorlu arka dingile sahiptir ... Cogu binek aracdanda konforludur ve suratlidir
6 ileri triptonik sadece Ssangda var 200 km ile giderken devir 3400 e gelir ...
Mitsu da deneyin bakalım 200 km ye zaten çıkmaz devir kaça geliyor ...

sabri yucel' Alıntı:
Bağımsız amortisorlu arka dingil yok ssang hariç hepsi kamyon gibidir sadece ssang c sınıfı araçlarda bulunan 5 noktadan bagli amortisorlu arka dingile sahiptir ... Cogu binek aracdanda konforludur ve suratlidir

haklısın...

Korkunuzdan bizim pikapı ankete bile sokmamışsınız . Cesareti olan varsa tarlada bağda, yolda, ormanda yada nerede isterseniz kaputunuza itina ile imza atarız. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D. Abiler pikap kullananları ayrı seviyorum hepiniz akıllı adamsınız. Kalbi muhabbetle selamlarım.

Pikap dünyamdan ufak ufak

601263_404803009561843_1306170924_n.jpg

542516_404803086228502_43477267_n.jpg

521393_381391485236329_41813788_n.jpg

206029_404806129561531_648708711_n.jpg

sabri yucel' Alıntı:

200 km sürat ne demek siz ne yapıyorsunuz biz pick-up tan bahsediyoruz benim araç 145 km üzerine çıkmaz zaten ama 145 le giderkende 2 tane ssangyong götürürüm herhalde :smiley:

KASAP' Alıntı:
Korkunuzdan bizim pikapı ankete bile sokmamışsınız . Cesareti olan varsa tarlada bağda, yolda, ormanda yada nerede isterseniz kaputunuza itina ile imza atarız. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D. Abiler pikap kullananları ayrı seviyorum hepiniz akıllı adamsınız. Kalbi muhabbetle selamlarım.

Pikap dünyamdan ufak ufak

601263_404803009561843_1306170924_n.jpg

542516_404803086228502_43477267_n.jpg

521393_381391485236329_41813788_n.jpg

206029_404806129561531_648708711_n.jpg
.

Bende tata alacaktım son dakika ssanga dondüm bir donem bayağı bir incelemiştim ... Cok saglam ve yuksek torklu bir makine ...

Yalan yok arkadaslar. Buyrun 180 ile giderken dikkat edin devir nerde 4500 devirde kesici devreye girene kadar daha yolu var ...

Megan focus tarzı hic bir arac pesine gelemiyor ....geçenlerde golf gti ile kapıştım onunda pili 200 de bitti

210 ile videolar var bulup yükleyeceğim ...

http://m.youtube.com/watch?v=u_coyqP2i1A

sabri yucel' Alıntı:

++

Sn KASAP sizin aracınızda var listede :smiley:

Ayrıca insan neden pick-up'la 200 yapar onuda anlamak mümkün değil. Allah sizi ve yakınlarınızı kazalardan belalardan korusun. Hız yapmak istiyorsanız bence başka araçlar seçin, gerçi o kadar hızı yapmayıverin daha iyi bence. Saygılar.

En çok oy alan iki aracı kapıştırmışlar :smiley:
l200 daha rahat gibi görünüyor ancak hilüx'ü süren sürücü tam bir mal. Özellikle ikinci kısımda l200'ün sürücüsünün direksiyon manevralarıyla nasıl takılmadan rahatça geçtiğini görebilirsiniz. Hilüx bütün engellerde pilotajla değil gücüyle ve teknolojisiyle geçiyor.
http://www.youtube.com/watch?v=quS0mm2hT1s&feature=related

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR