Duygu Yarsur'a Geçmiş Olsun Dileklerimizle

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,086

YOL

SEDAT AÇIL
Yer
İstanbul, Acıbadem
Web
www.sedatacil.com
Telsiz Çağrı Kodu
TB2FKL
Türkiye'nin en iyi bayan kaya tırmanışçılarından Duygu Yarsur geçirdiği kaza sonucu ayak bileğini kırmış ve geçtiğimiz Perşembe akşamüstü ameliyat olmuştur. Kendisine geçmiş olsun diyor, acil şifalar diliyoruz.

11arti3

Fotoğraf: Doğan PALUT (Overkill / 8, 8+ / Ballıkayalar)

Etiketler

Ynt: Duygu Yarsur'a Geçmiş Olsun Dileklerimizle

Bebekpiliç'e Çok Çok Geçmiş Olsun. Talihsiz ve Üzücü bir Kaza en kısa Zamanda kayalara Donmen dıleyiğle

Milli sporcumuz, Duygu YARSUR özel bir kuruluşun yapay tırmanış duvarında eğitim yaparken, kaza sonucu ayağını kırmış olduğunu duyduk.
Kardeşimize dağcılık camiası olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor acil şifalar diliyoruz.

TDF YÖNETİM KURULU

Milli sporcumuz, Duygu YARSUR kardeşimiz geçirmiş olduğu kazadan dolayı
geçmiş olsun dileklerimi iletiyor acil şifalar diliyorum.

Alaattin KARACA
TDF BAŞKANI

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri