Duster Parçaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan troyexplorer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 56
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 60,390
Ynt: Duster Parçaları

...

Image

Image

Image

Image

Etiketler

İç kapı açma kolu krom çerçeveler, hoparlör fişi çevirici ve plastik bijon kapaklar satılmıştır bilginize...

JUNİOR' Alıntı:
Bişey kaldı mı başka kaptan

iPhone
Düğmeler, egsoz kafaları, krom ayna kapakları, kromlu havalandırma menfezleri ve orta panel kaldı sadece, senin ve cem abinin cam kaldırma düğmelerinin bozulmasını bekliyorum , en eski dusterlar sizde çünkü :smiley:

SON SON KALANLAR KAÇIRMA....

Krom egsoz kafaları ve kafalara göre kesilmiş look paket arka gri parça ( tüm modellere takılır) 550 tl

Cam kaldırma düğmeleri 2010-2013 model uyumlu tanesi 100 tl

Krom yarım yan ayna kapakları ( 2012 ve sonrası model boyasız aynalara uyumlu ,sıfırdır) 60 tl

Orta üst panel 2011-2012 model uyumlu ( kahverengi) renk sorun değilse 2013 modelede uyumlu 100 tl

Kromlu havalandırma menfezleri ( tüm modellere uyumlu) 4 adet 100 tl

Ön kapı kolları sağ sol tüm modellerler uyumlu 50 tl

Ön kapı döşemeleri 2014-15 model uyumlu 50 tl

Ön kapı kilit dili yuvaları sağ sol tüm modellerle uyumlu 20 tl

Ön kapı döşemesi çıtaları sağ sol tüm modellerle uyumlu renk 2014 model 40 tl

Image

Image

Image

Image

Image

Sprint Booster Gaz Pedalı Tepkime Cihazı
500 tl
Tüm dacia duster pedal fişleriyle uyumludur
Hiçbir zararı yoktur , gaz pedalı ile motor gaz kelebeği arasındaki tepkimeyi kısaltır, bu aracınızın serileşmesini sağlar
Ben dusterda bizzat kullandım başarılı taktığınız an geri çıkartamazsınız denemek bedava

Image

Kalan satılık güncel duster parçaları
Sprint booster pedal 500 tl
Yeni fiyatı 800 tl dir , dusterda sadece 2 ay kullanıldı , araç satılma nedeniyle boşa çıkmıştır
Uyumlu olduğu araç pedal fişleri: Tüm duster ve dacia modelleri, renault magene, renault scenic, renault clio

Aracınızın Gaz Pedalına Olan Tepkisi Geç mi Kalıyor ? Aracınızla Yüklü ve Yokuş Çıkarken Biraz Daha Atak Olabilmek İçin Kaç Defa Klimanızı Kapatmak Zorunda Kaldınız ? Sprint Booster Elektronik Gaz Pedalından Kaynaklanan Tepkime Gecikmelerini %80 Oranında Ortadan Kaldırarak Aracınızı Çok Daha Seri bir Hale Getirmektedir. Sprint Booster Aracınızın Gaz Pedalına Extra bir Alet Gerektirmeden 3 dakikada Takılabilen bir Ara Amplifikatördür. Aracınızın Hiçbir Elektronik Sistemine Zarar Vermemektedir ve Bunu TÜV Belgesiyle Onaylatmaktadır. Sprint Booster Basit bir Kumanda İle İstenirse Devre Dışı Bırakılabilir ve Tekrar Aktive Edilebilir.

Image

Son düzenleme:

Dacia duster 2010-2013 model uyumlu ön ve arka cam kaldırma düğmeleri tanesi 100 tl
Araç üzerinde 1,5 yıl kullanıldı , cam kaldırma düğmelerini kapıya taşımadan dolayı boşa çıkmışlardır, yenisinin serviste tanesi 160 tl dir

Image

Yenisini almadım , kaporta kısmı düzeltilmeden de almayı düşünmüyorum, benim paramla bu haliyle 60 küsür edecek bir araç değil 50 ye kadar tolerans ta idi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR