Doktor bu ne? İşi bilen LR-LC ciler bu başliga lütfen

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan RedlinE Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 158
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,462

RedlinE

Land CRUISER VX 80 HDJ-1
Yer
İstanbul
Arkadaşlar yorumlari aliyim.

Sizce yapim amaçlari ne olabilir.

Biri lr biri lc :smiley:

189046 136998023037323 100001813788736 234470 6349214 n

Etiketler
Ynt: Doktor bu ne? İşi bilen LR-LC ciler bu başliga lütfen

Şu pim kırma muhabbetindeki kamalı mil mi yoksa bu ?

o işin duayeni sensin muco biz kırarız gidip yenisini takar devam ederiz
bizdekiler sert olduğundan eğilmiyor direk kırıyor sendeki yumuşak kırılmıyor ama eğiliyor bildiğim kadarıyla :D :D :D :D :D :D :D

anladın sen onu ;D biz ya patlatırız yada kırarız bize karpuz dayanmaz :D :D :D :D ;D ;D ;D :-* :-* :-*

ya istanbulda toplu internet kesildi yada çok acı konuştum nereye gittiniz ya
muco şaka şaka dayın seni seviiii seviiii :D :D :D :D :D

Kimin aksi egilmiş.. Bizde olsa olsa kafayi kirar oda TR de sayilidir.
sizde kestigi aksalla bahcesinin etrafina cit yapan var. yazidirma beni şimdi.

RedlinE' Alıntı:
Kimin aksi egilmiş.. Bizde olsa olsa kafayi kirar oda TR de sayilidir.
sizde kestigi aksalla bahcesinin etrafina cit yapan var. yazidirma beni şimdi.

biz eğilmeyiz direk kırarız :D :D :D :D çitde yaparız hatta halı saha bile yapabiiriz :D :D :D :D :D

Bu köprüden daha çok sular akar,takip :smiley:

Müco çok sakat başlık açmışsın , ben söyleyeyim soldaki LC sağdaki LR , ikiside birbirinden kötü, Sakın ola LC nin aksı sağlam deme başta ihmud a bak herkes özellikle 80 kasa akslarından illallah demiş durumda. Senin tabirinle bahçeye çit yapan adam var ;D

Şimdi benim bildiğim 33 lastik üzeri kullanan 80 kasa yok forumda, 80 kullananların %90 ıda zaten aracını araziye sokmuyor bu durumda bu arabanın aksı sağlam denmez ;) Azıcık araziye girip 32 inch lastikle ön arka tüm diferansiyelleri dağıtan 80 de biliyorum ben Türkiyede ;)

60 serisi 40 serisi desen tamam gerçekten aksları çok sağlam ama sakın 80 i LR larla kıyaslama , aynı şartlarda kıyaslayacaksan hodri meydan evde 4 adet 38 hiç kullanılmamış duruyor, takalım senin arabaya , benim def te zaten 38 ler var birlikte aynı yerleri geçelim parkurun sonunda kırılan parçaları sayalım nedersin?

oOoOoOfFfFfFffFFFFFFFFFFFF bu nasıl bi giriştir abi ;D ;D
muco al buda sana kapak olsun :D :D :D :D :D :D

nerde bu çakma laz abi ya hem başlık açıyo hemde ortalıkta yok olmaz böyle iş ;D ;D ;D

24 saat online olacak halimiz yok :smiley: su 32 le dagitan arkadasi ben bi aliyim yavuz abi gerisine bakalim. Su akslarin resimlerinden devam ederiz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR