Discovery 2 Almak Istiyorum.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan milimadami Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 236
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 59,143

Etiketler
Hasta içi aracımı çok güvendiğim bir kaporta ustama bıraktım. Sağını solunu gözüne batan yerlerini kozmetik olarak daha iyi hale getirmesi için. Sağolsun aklına geldikçe bir çok yerinde küçük revizeler gerçekleştirmiş. En çok dikkatimi çeken ön tampon oldu. Bildiğin sıfır tampon kondisyonunda olmuş. Fotoğrafları ekşiyorum. Bu gün sis farları, hafta içi yan basamaklar takılacak. Araç üstüne yaptığım harcamalar 20.000 tl yi buldu. Sanırım son revizyonlardan sonra biraz duracağım. Yazın yol yapmadan önce;

Jel akü
Solar şarj sistemi
Stepneye monte bisiklet taşıyıcı
sepetin üstüne arka sis farı
Çakmaklıktan çalışan duş sistemi
Buzdolabı almayı düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Demir ön tamponun , piyasadaki hazır tipleri hoşuma gitmiyor , istediğim gibi yaptırabileceğim biyer varmı ?
Yani ben çiziceğim o biri ona göre yapacak...

Son düzenleme:

Tekrar merhaba. Bi duracağım dedim ama yine rahat duramadım. Buyurun çelik tampon kalıbı. Arb den esinlendik, özel tasarım yapacağız... e vinçte şart oldu! Bi 12.000 lb sentetik halatlı takacağız.

Sislerimi de yanmıyor değil hani

Tekrar merhaba. Bi duracağım dedim ama yine rahat duramadım. Buyurun çelik tampon kalıbı. Arb den esinlendik, özel tasarım yapacağız... e vinçte şart oldu! Bi 12.000 lb sentetik halatlı takacağız.

Sislerim de yanmıyor değil hani

Sislerim de yanmıyor değil hani

Hayırlı olsun araç,vinç,kilit ilgimi çekmiyor dediniz ilk başlarda ama gidişat oraya doğru İzlemedeyiz yapılanları.

Hayırlı olsun araç,vinç,kilit ilgimi çekmiyor dediniz ilk başlarda ama gidişat oraya doğru İzlemedeyiz yapılanları.

Yahu sormayın işin içine girdikçe değişen fikirler oldu. Çelik tampon istiyordum. Vinçsiz de boş kalacak orta kısım. Takalım dedik. Sene de kaç kere kullanırım bilmiyorum. Off road falan yaptığımız Yok ki. En büyük action Belgrad ormanının çamurlu yolları

birine yardım edersin belki vinç sadece kurtulmak için değil hiç olmadık yerde yardım için bile lazım olabilir

Bende Jeep varken taktırmıştım 3 defa kullandım sanırım,üçünde de başkasını çektim Kendim hiç başkasının vinci ile kurtarılmadım,halat ile battığım yerden hep çıkartılmıştım.