Defender Orta Konsol Hakkında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan DR.ÖZHAN Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 87
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 68,460

Etiketler
on gündür calıştırmadım bile aracı yatıyor evin önunde bi vakit bulsam ilk fırsatda gecicem başına.

bende daha bir defender alamadım ama aramaktayım alır almaz bu ürettiklerinizden kesinlikle almak isterim
takip...... (ama öyle böyle değil 7/24)

Thor' Alıntı:
bende daha bir defender alamadım ama aramaktayım alır almaz bu ürettiklerinizden kesinlikle almak isterim
takip...... (ama öyle böyle değil 7/24)

teşekürler yardımcı olmaya calışırım.

Selamlar

nasıl son durum. bende ön konsol yapmayı planlıyorum defender88 im için.

zgasar' Alıntı:
Selamlar

nasıl son durum. bende ön konsol yapmayı planlıyorum defender88 im için.

Gökhan bey kalıp düz olması için macunlandı astar atıldı fakat gidip göremedim iş değişikliği nedeniyle (kaldırım mühendisliği yapacağım biraz ) işyerimi kaptıyorum daha hızlı ilerler artık.

Kalıbı bitirdik ikinciyi cıkardık macunlandı aracın üzerinde denendi düğmerli tamamlayıp düğme yerlerini açtım düğmeleri bmc gurubunu düğmerleini de karar verdim cok fazla elektıronik karışık olmasını istemiyorum vites topuzu carpma yapmıyor ama belki vites kolunu 1, 2 cm geriye kıvımamız gerekebilir yavaş yavaş gidiyoruz şimdilik.

Ynt: Defender Orta Konsol Hakkında

içteki montajlanacak parçaları yapabilecek boş bir usta bulamadığım için (düğme yerlerini kendim açtığım gibi) kendim kesip saç parçaları göğüslüğün içine alıştırmasını yapıtım. biraz işi kaldı sonra boya ve düğmelerin montajına geçeğim.