defender arazi şanzıman aranıyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kokteknik Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,439

Etiketler

Ynt: defender arazi şanzıman aranıyor

Geçmiş olsun, onarım ihtimali yok mu, hani komple yerine sadece hasarlı parçalar değişse, gerçi komple çıkma kolay bulunur diye tahmin ediyorum.

hakanustok' Alıntı:
geçmiş olsun, umarım en kısa sürede uygun birşey bulursunuz
Adnan Çetinel' Alıntı:
Geçmiş olsun, onarım ihtimali yok mu, hani komple yerine sadece hasarlı parçalar değişse, gerçi komple çıkma kolay bulunur diye tahmin ediyorum.

teşekkürler iyi dilekleriniz için
parçalara baktım %50 kötü durumda sadece onları alıp yaptırmak maliyeti artıracak ve şanzıman ötmesi devam edecek sadece pazar günler bindiğim bir araç fazla masrafa gerek diye düşünüyorum ostimde 5 vites sanzıman artı araziye 900 tl dediler garantili dedileri cumartesi ankara ya gezmeye gidip alıp gelirim

demiral herseyi yaptırır
bu arada ana ve arazi sanzımanı 1100 tl ye aldım isteyen olursa 5 vites sanzımanı satabilirim. 550 tl

banda 1.21 oranlı dişli veya arazi şansımanı lazım bilen duyan elinde olan varsa bi görüşsek sevinirim ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,492
Kayıtlı Üye Sayımız
172,154
Kaydolan Son Üyemiz
1karus

Çevrimiçi üyeler

Geri