Dahiatsu Terios Hakkında Bilgi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yanlizefe Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 62
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,099
Ynt: Dahiatsu Terios Hakkında Bilgi

Dursun usta terios son aşamada idi.Ne oldu
Ben göremedim.Başka bir yerde ise link verirsen sevinirim.
kemal

Etiketler

kilhan' Alıntı:
Dursun usta terios son aşamada idi.Ne oldu
Ben göremedim.Başka bir yerde ise link verirsen sevinirim.
kemal

arac bitti arazi denemeleri yapıldı gectigimiz pazar arazide baya başarılıydı herkezi kendine hayran bıraktı ben vakitsizlikten resimlerini yükleyemedim

Resimlerinide müsait olduğunuzda bekliyoruz. :smiley:
Birde bu aşamada daha önceki uğraştığınız araçlarla özellikle niva ile karşılaştırabilirmisiniz.
Low olmayan Terios size arazide motor gücü ve aksamın sağlamlığı konusunda güven verdimi merak ettim.
İzlediğimiz videolar kamera şakası gibi. ;D
Selamlar
Kemal İlhan

kilhan' Alıntı:
Resimlerinide müsait olduğunuzda bekliyoruz. :smiley:
Birde bu aşamada daha önceki uğraştığınız araçlarla özellikle niva ile karşılaştırabilirmisiniz.
Low olmayan Terios size arazide motor gücü ve aksamın sağlamlığı konusunda güven verdimi merak ettim.
İzlediğimiz videolar kamera şakası gibi. ;D
Selamlar
Kemal İlhan

gectigimiz pazar günü terios ve nivalar bir arada saglam bir gezi yaptıkterios parkurların yogun Balcık kısımlarında low olmadıgı için biraz zorlandı genelde başarılıydı etap sonunda debriyajı sorunlu olan terios yogun zorlama nedeniyle balatayı bitirdi genel izlenim kalıbına göre baya iyidi nivaların peşinden ayrılmadı

gördüğüm kadarıyla terios kullanan insanlar araçlarını çok seviyorlar

bende 1 tane 2007 model 1. Nesil Daihatsu Terios DX buldum...

ama Terios hakkında fazla bir bilgim yok 1.nesil olmasının ne gibi dezavantajı vardır?

ilerde satmak istesem alıcı bulmam çok zor mudur?

bu konuda fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim...

1.nesilin son modeli 2. nesilinde ilk modeli 2007 senesinde üretilmiştir.

Sn.Dursun usta şu terios un son halini gercekten görmek ister insan .Elinize sağlık iyi paylaşımlar.

Dursun usta şu resimleri gönder artık. Müşteriler artacak.

Birde şu ağır devir olup olmadığı konusunda kesin bilgi verebilirmisiniz. Servisten var demişlerdi.

Dursun usta, bahsi geçen Terios bu değil mi? 2009'daki Gezenbilir tanışma etkinliğinde görmüştüm bu aracı.[attachment=1]

Terios Offroad

Resimdeki terios gerçekten çok hoş olmuş. Bu araçların fazla tutulmasına anlam veremiyorum, oysa çok iyi işler çıkarıyorlar...

bir forumda 2. nesil terioslarda toyota yaris motoru olduğunu okudum. türkiyedekilerde 1500 cc motor yok.

vikipediye göre
Kuzey Amerika pazarında 2006 yılından itibaren 1,5 lt. (106bg/79kW) VVT-i motor seçeneğiyle satılmaktadır. sizce teriosta gerçekten yaris motoru mu var ?

varsa düşünürüm toyota motorları gerçekten çok sorunsuz.

merhaba
bildiğim kadarıyla 1.nesin terioslarda toyota vvti(akıllı motor) denilen yaris motoru kullanılmaktadır.
İyi günler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri