Dacia Duster'ın Karavana Dönüşümü

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ümiterkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 81
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 90,138
Ynt: Dacia Duster'ın Karavana Dönüşümü

Eşyaları tavana taktığınız portta gizleyin ? En mantıklısı bu..Yada mini römork tarzında birşey alın eşyaları oraya atın en temizi.

Etiketler

Başlığı yeni gördüm.
Pratik olmayan bir uygulama yapılmış.
Bu yatakta oturamazsınız. Bu yüzden sürünerek yattıktan sonra kapılara ulaşmak, bagajı kapatmak ve sonrasında açmak çok zor olacaktır.
Gece tuvalete ihtiyacı oluşabilir, in-bin tam bir eziyet olur.

portatif kendi kurulan çadırlar var alın bitane rahat edin küçük bir torba içinde olduğu için bagajdada yer kaplamaz.

[attachment=1][attachment=2]

IMGP3353 1

IMGP3361 1

deeppitane' Alıntı:
vallaha adam resmen ezıyet etmıs kendısıne daha kolay bır yontem olabılır dıye dusunuyorum cok fazla teferruat gıbıme geldı

1995 te bir gece Gökova'da araçta yatmak durumunda kalmıştım. Üstelik yatacağım yere girip-çıkması bu kadar zor değildi. Koltuğu yatırıp yatmıştım.
Yazın tam bir eziyet. İnsan camı açsa sinek, böcek, ayrıca güvenlik sorunu. Kapatsa insana daral gelir, sıcaktan boğulur. Kışın o dar alana bir de battaniye mi sığdıracak.
Yapılan iş fantaziden ibaret. Karavanda kalmak isteniyorsa, karavan alınmalı :'(

Selam Millet, geçen gün arkadaşımla Silivriye daha sonra'da Tekirdağ ve sonrası Edirneye gittik 3 gün araç içinde yattık(İstediğimiz alanda sadece arka camlar yarıya kadar açık olarak, genelde karakol yanlarını tercih ettik, hatta polislerede kendimizi tanıtarak).. Arka koltukları yatırıp, üstüne ince bir yatak serdik, hiç bir şekilde dizlerimizi bükmeden duster 'da yatabildik (180 boyunda bir kişiye tam geliyor 185 olsam sanırım biraz bükerim bacaklarımı), eğer bagajınız yoksa bu olay gerçekten çok güzel ki bagaj olsa bile tavana koyulabilir yada ön koltuklara.Ben artık biliyorum ki aracımda rahat bir şekilde uyuyabiliyorum, bunun güvencesiyle, görmediğim gitmediğim şehirlere şu yaz aylarında elimden geldiği kadar da gitmeye çalışıyorum. Harcadığım şeyler sadece gıda maddeleri, biraz tutumlu olursanız yada tüpünüzle ocağınızla dolaşırsanız emin olun ki 5 kuruş cebinizden çıkmaz. Ben bu olayı kışında yapmak istiyorum ama biraz bu konuda tedirginim, soğuk havadan dolayı..

Ayrıca çadır gerçekten çok güzel ancak ve ancak, dış tehdit korkusu biraz hayelleri öteliyor.

SERKANEFE' Alıntı:
Selam Millet, geçen gün arkadaşımla Silivriye daha sonra'da Tekirdağ ve sonrası Edirneye gittik 3 gün araç içinde yattık(İstediğimiz alanda sadece arka camlar yarıya kadar açık olarak, genelde karakol yanlarını tercih ettik, hatta polislerede kendimizi tanıtarak).. Arka koltukları yatırıp, üstüne ince bir yatak serdik, hiç bir şekilde dizlerimizi bükmeden duster 'da yatabildik (180 boyunda bir kişiye tam geliyor 185 olsam sanırım biraz bükerim bacaklarımı), eğer bagajınız yoksa bu olay gerçekten çok güzel ki bagaj olsa bile tavana koyulabilir yada ön koltuklara.Ben artık biliyorum ki aracımda rahat bir şekilde uyuyabiliyorum, bunun güvencesiyle, görmediğim gitmediğim şehirlere şu yaz aylarında elimden geldiği kadar da gitmeye çalışıyorum. Harcadığım şeyler sadece gıda maddeleri, biraz tutumlu olursanız yada tüpünüzle ocağınızla dolaşırsanız emin olun ki 5 kuruş cebinizden çıkmaz. Ben bu olayı kışında yapmak istiyorum ama biraz bu konuda tedirginim, soğuk havadan dolayı..

Ayrıca çadır gerçekten çok güzel ancak ve ancak, dış tehdit korkusu biraz hayelleri öteliyor.
İYİ tatiller ;D ;D ;D

üst bagaj yada başka yolla mekan genişlertilir tabiki ancak mevcuta ufak ucuz ve işlevsel takviye ile iş görür hale gelmiş araç.yatılır iş görür bu.

koltukları yatırıp hiç uğraş vermeden direk olarak yatmak daha kolay gibi ;D

Koltuklar yatık durumdayken çift kişilk şişme yatak konulabilir mi sorusuna istinaden :smiley:

[attachment=1][attachment=2]

Ime yatak

Ime yatak 2

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.