Dacia Duster ile Rize Yaylaları Gezimiz (15 - 16 Ocak 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ümiterkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 64
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,066

Etiketler
Ynt: Dacia Duster ile Rize Yaylaları Gezimiz (15 - 16 Ocak 2011)

Ümit Bey videolarınıza bayıldım ;) duster kullanıcısı olma yolunda ilerlediğimi bilmenizi isterim.. tüm başlığı okudum güncel kısmına yetiştim :smiley: Bütün duster kullanıcılarına paylaşımlarından dolayı teşekkürler...

quickcan' Alıntı:
bu arada sanırım yol baya bi tehlikeli...
Evet birazcık tehlikeli, uçurumlu dar yollar ;)

mancar' Alıntı:
Ümit Bey videolarınıza bayıldım ;) duster kullanıcısı olma yolunda ilerlediğimi bilmenizi isterim.. tüm başlığı okudum güncel kısmına yetiştim :smiley: Bütün duster kullanıcılarına paylaşımlarından dolayı teşekkürler...
Parasının hakkını veren ender araçlardan, şiddetle tavsiye edilir :D

mancar' Alıntı:
Siteyi mümkün olduğunca takip ediyorum burayı gözden kaçırmışım doğrusu reklamı görünce kendi kendime haay aklıma dedim :Duster hiç aklıma gelmemişti ???Ama okuduklarıma bakınca şaşırdım :smiley:Tüm Duster kullanıcılarına hayırlı olsun diyorum...

daisuki' Alıntı:
Siteyi mümkün olduğunca takip ediyorum burayı gözden kaçırmışım doğrusu reklamı görünce kendi kendime haay aklıma dedim :Duster hiç aklıma gelmemişti ???Ama okuduklarıma bakınca şaşırdım :smiley:Tüm Duster kullanıcılarına hayırlı olsun diyorum...

Sayın daisuki,

Şayet bu yazılarda bir reklam yapıldığını düşündüyseniz (belki ben öyle anladım), bilmelisiniz ki, buradaki hiç kimsenin bu marka ile "Duster sahibi olmak"tan başka bir bağlantısı yok.

olguncandan' Alıntı:
Sayın daisuki,

Şayet bu yazılarda bir reklam yapıldığını düşündüyseniz (belki ben öyle anladım), bilmelisiniz ki, buradaki hiç kimsenin bu marka ile "Duster sahibi olmak"tan başka bir bağlantısı yok.

Reklamdan kastedilen herhalde sitenin altında ve üst kısmında gözüken Ücretli reklamlar olmalı ;)

Bu arada ben mesajı yanlış yere atmışım :D ''neden dacia duster'' başlığı altına attığımı sanaraktan yazmıştım. Attığım mesajdan da eğer reklam içeriği çıkarıldıysa bunada üzülürüm açıkcası. :-\

Canın sağolsun mancar; bir reklam ve reklamcılık olmadığını beyan ettik.

Gerçi, arkadaşımızın kasttetiği, sitedeki reklam (nerde bilmiyorum, herhalde vardır) olabilir ümiterkan'ın dediği gibi.

Umiterken çok güzel bir gezi olmuş, çok çok çok beğendim, arabanın resimleir fenaa çıkmış dostum... Emek harcadığın için teşekkürler.. İnsanın şevki açılıyor vall..

olguncandan' Alıntı:
Canın sağolsun mancar; bir reklam ve reklamcılık olmadığını beyan ettik.

Gerçi, arkadaşımızın kasttetiği, sitedeki reklam (nerde bilmiyorum, herhalde vardır) olabilir ümiterkan'ın dediği gibi.
umiterkan' Alıntı:
Reklamdan kastedilen herhalde sitenin altında ve üst kısmında gözüken Ücretli reklamlar olmalı ;)
Hepinize iyi günler öncelikle . Yanlış anlaşıldığım için bende biraz üzülmedim desem yalan olur. Reklam derken evet site içindeki DACİA DUSTER reklamı gördüm şuana kadar dikkatimden kaçmış o reklamı gördükten sonra Dacia bölümünü inceledim ve okuduklarım ve gördüğüm resim ve video karşısında şaşırmadım desem yalan olur. ;)Bu arada emeği geçen herkesin ellerine kollarına sağlık güzel bir gezi olmuş yanlış anlaşıldığım için kusuruma bakmayın herkesten özür dilerim..

Selam daisuki

Yanlış anlamalar olabilir, esas olan, düzeltilmesi ve durumun açıklığa kavuşturulmasıdır.

Durum anlaşılmıştır, dolayısıyla üzülmeni gerektirecek durum ortadan kalkmıştır. Gönlünü ferah tut saygıdeğer insan.
:smiley:

gercekten fotolar harıka olmus.. herkesın gıdıp bır tane alası gelıyor yaw.. ellerınıze saglık

Harika resimler, gönlümüz açıldı, içimiz ferahladı.Teşekkür ederim.Araçlar standart tamamen mı?Lastikler standart gibi geldi bana, yanılıyormuyum?

velizar' Alıntı:
Harika resimler, gönlümüz açıldı, içimiz ferahladı.Teşekkür ederim.Araçlar standart tamamen mı?Lastikler standart gibi geldi bana, yanılıyormuyum?
Teşekkürler, araç herşeyiyle standart evet

"Bir şey söylemek istiyorum.tamam bu tür araçlar günlük kullanıma uygun 4 x 4 ler olabilir.hatta hafif arazi koşullarındada iş yapabilir.ancak bir çok konuştuğum kişi burdaki yazıları okuyunca birde defenderlerle resimlerini görünce bu aracı gerçekten off road yapabilinecek yada en azından başlamaya uygun bir araç zannediyorlar.bu da yeni başlayan ve off road aracı arayan veya bu araçtan alan arkadaşları araçlarını off roada hazırlamaya itiyor..ilk başlangıçta tabiki sorun yaşamayacaklar acemi olduklarından araca nazik davranacaklar sonra araçlarına güvenip,gerçek off road araçlarının performansını da görüp biraz da çekme meraklası eski kurtlardanda gazı alınca kendilerini ağır şartlara vuracaklar,ondan sonrada ağır servis masrafları ile uğraşacaklar.bu yüzden bence bu tip araçların arazi performansını överken (özellikle ustalar için söylüyorum.)gerçekten bu aracı alıp off roada çıkabileceklerini düşünüyorlarsa övsünler aksi taktirde iyi niyetlede olsa bu aracın off road için uygun olduğunu söylemek cebindeki az bir para ile bu işe başlamak isteyen yeni arkadaşlara kötülük etmek olacaktır.yanlış anlamayın duster kendi çapında iyi olabilir,ama emin olun sıfır bir duster rot,kilt veya ön takımı dağıttığında serviste çıkacak para ciddi boyutlarda olacaktır.ve ne yazık ki bu tür hasarlarda garantiye girmeyecektir.artı aracı satarken yapılacak ekspertizlerde ortaya çıkacak ve aracın satışı zorlaşacaktır.off roada yeni başlayacak veya bu aracı ben arazide kullanırım diye alacak arkadaşlara benim önerim eski kurtlara baksınlar onlar ne kullanıyorsa o araçları alın aksi takdirde çok zarar görürsünüz.eminolun bu kurtlarda göreceğiniz araçlar şunlar olacaktır.(defender,disco 1 ,disco 2 ,toyota vx 80 -100 veya hilux,pajero,nissan patrol,rubicon,g serisi,unimog,cheroki kare kasa..)

Bunları yazan arkadaş doğru söylemekte (sanırım Tuğsan)
gerisi teferruat...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,492
Kayıtlı Üye Sayımız
172,155
Kaydolan Son Üyemiz
yusbay9

Geri