Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Korteji "İstanbul" (29 Ekim 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ahmetckr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 218
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,725
Ynt: Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Korteji "İstanbul" (29 Ekim 2009)

Merhaba Arkadaşlar,

Gerçekten muhteşem bir organizasyondu, Ankara'dan gelerek organizasyonun bir parçası olmak bizi çok mutlu etti. Ayrıca caddede yürüyen insanların bize destek vermesi ve selamları bizi çok gururlandırdı. Organizasyonda tanışma imkanı bulduğum Nadir Abi'ye, Sedat Bey'e ve diğer tüm arkadaşlara misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyorum. Başka bir organizasyonda görüşmek dileğiyle...NİCE MUTLU CUMHURİYET BAYRAMLARINA...

Cenk ÖZATAY

Etiketler

Fotolar...

DSC01941

DSC01946

DSC01955

DSC01965

DSC01973

Aranızda bulunduğum için çok şanslıyım. Harika bir organizasyondu, herkese çok teşekkürler...
Fotoğrafları henüz seçmedim (700 kareden fazla çekmişim) ama sayfayı kaybetmemek açısından ilk fotoğrafı ekleyeyim, arkası yarın diyeyim :smiley:

Ayrıca Cumhuriyet Bayramını en son ne zaman bu kadar coşkuyla kutladığımı da hatırlayamadım, tekrar teşekkürler katılan ve emek verenlere...

29

O kadar yol arkadaşlığı yaptım,düşme aşağı diye seni tuttum bir ara eh artık bir kaç resmim vardır herhalde ZEYTİN ne dersin. :D ;)Motosikletli olanlardan alayım lütfen.

Selamlar,

Geç oldu ama bunlar da benden..

[attachment=1]

PA280167

PA280192

PA280201

PA280203

PA280204

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR