ÇUKUROVA OFFROAD GRUBU 22 OCAK PAZAR GÜNÜ GÜLEK KARBOĞAZI GEZİSİ

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TUĞRUL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 48
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,727

Etiketler
Ynt: ÇUKUROVA OFFROAD GRUBU 22 OCAK PAZAR GÜNÜ GÜLEK KARBOĞAZI GEZİSİ

Çok güzel gezi olmuş inşallah yakın zamanda aranızda olacağım,

Tuğrul abi snorkel hayırlı olsun, çok yakışmış selamlar

her yer benbeyaz özlemişim bu görüntüleri aranızda bulunamadıgım için cok üzgünüm bir hafta sonra olsaydı gelme imkanım olurdu tugrul abi arac dehşet olmuş cok degişimiş paylaşım için teşekkürler

insanın canını çektiriyor. Televizyonlardaki sucuk reklamlarına benzettim şimdi. Giden var gidemeyen var, canı çeken var yapamayan var. Darısı başımıza ne diyelim. Süper bir ortam. Özellikle offroad severler için harika bir zamanla olmuş.

...

Fotoraf0396

ta5che' Alıntı:
her yer benbeyaz özlemişim bu görüntüleri aranızda bulunamadıgım için cok üzgünüm bir hafta sonra olsaydı gelme imkanım olurdu tugrul abi arac dehşet olmuş cok degişimiş paylaşım için teşekkürler
yoklugun hissediliyordu kardeşim

Tüm dilek ve temennileriniz için teşekkürler :D :D :D fotolar çok güzel çekim yapan arkadaşların ellerine sağlık daha çok foto vardı onlarda yüklenirse tam güzel olacak ;D

sabah kalktığımda havanın çok kötü olduğunu gördüm ve hemen telefonumu yanıma aldım önce mersin grubunu aradım ben daha geliyormusunuz demeden tuğrul abi yoldayız dedi daha sona benim telefonlar çalmaya başladı her arayana günaydın demeden önce iptal değil gidiyoruz dedim. havanın çok kötü olmasından dolayı en az 6 - 7 araba fire veririz diye düşünüyordum ama hiç fire vermeden tüm ekibin katılması beni çok gururlandırdı bu yüzden tüm çukurova offroad grubu üyelerine tek tek teşekkür ederim.,....Herzaman olduğu gibi yine örnek bir grup olduğumuzu takım arkadaşlığını gerek yemek yerken gerekse bir araç kurtarılırken gösterdiğiniz için ÇUKUROVA OFFROAD GRUBU kurucularından birisi olarak teşekkür ederim.

hakan abi bizde bu geziyi düzenlediğiniz için siz grup başkanlarına teşekkür ederiz. gerçekten herşeyi ile güzel bir geziydi :smiley: ancak tuğrul amcamında dediği gibi fotoğraf konusunda duyarlı olursak daha güzel olucak :smiley: (ibrahim)

çok guzel kareler paylaşim için teşekkurler

tugrul başkanım ne güzel görüntüler en kısa zamanda görüşmek dilegiyle selamlar

İyi günler
Çok güzel etkinlik,resimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim.
Saygılar
Batuhan

Ömer kardeşim teşekkürler görüşmek üzere.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR