CJ5'ten CJ7'ye

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan CJ7V8 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 79
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,149
Ynt: CJ5'ten CJ7'ye

:smiley: orkun abi bakalım bir terslik çıkmazsa önümüzdeki haftaya biter gibi :smiley:

Etiketler

HPIM3233

HPIM3374

Dayanışma Süper ;D ;D

elektrik de bitti.şimdi lastikler fln filan ıvır zıvır şeyler :smiley:

HPIM3944

HPIM3945

HPIM3946

:smiley: evt orkun abi bitti gibi bişey.hardtop ı fln takılacak.
35 leri takacam.

Sami istepne taşıyıcın 35'i kaldıracak kadar sağlam mı? Uzerindeki std gibi göründe bana..
Arazide dik bir yerden çıkarken benimkini 33 koparmıştı kaporta sacı ile beraber ;D ;D ;D

yuysal' Alıntı:
Maşallah,maşallah çok güzel oluyor canavar.

jeep' Alıntı:
çok güzel olmuş, kırmızı yakıyor zaten..ekstradan yaptığın şeyler varmı; yükseltme kiti, diff lock filan?
teşekkürler yorumlarınız için.
2" kadar bodylift var.suspansiyon olarak da makas küpeleri ve salıncakları biraz farklı.önceki resimlerde görülebilir.diff. lock yok ama listede :smiley: bir de içeriyi buzdolabına çeviren kliması var :smiley:

Jeepcj7' Alıntı:
Sami istepne taşıyıcın 35'i kaldıracak kadar sağlam mı? Uzerindeki std gibi göründe bana..
Arazide dik bir yerden çıkarken benimkini 33 koparmıştı kaporta sacı ile beraber ;D ;D ;D

Orkun abi istepne 35 yok ztn 33 :smiley: doğrudur std üzerindeki. koptuğu yere kadar gitsin bakalım :D

Sami basamakları napıcaksın? Rock rail gibi birşey yapsanaa.. basamaksız daha güzel bence... hemde heybetli duruyor ;D

orkun abi benimde basakmaksız daha hoşuma gidiyor.amcamı kandırmaya çalışıyorum :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR