Cj Hava girişi parçası isteyen (imalat yaptırıcaz)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ercanaslan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,449

ercanaslan

Kamp III
Yer
İstanbul
Forumda Karavan camı imal eden bir abiminze aynı malzemedel ( şeffaf siyah mika) CJ Air Scoop (Air Trap/Hood Air Intake) yaptırmayı düşünüyoruz. Fiyat kalıp parasını çıkartabilmesi için 15 kişiyi bulmamız gerekiyor. Emin abinin de çizimlerini çıkartması sonucu fiyat imalatı yapacak abimiz 15 kişiyi bulursak kişi başı 35 TL olacağını 15 kişi olmazsa kalıp parasını kurtarmayacağı için pahalıya çıkacağını söyledi.

Şimdi bu Parça ne işe yarıyor.
Parça birçok spor arabadaki morot kaputunun içine hava girişi sağlayan parçalara benzesede bağlandığı yer iç havalandırma ve kaloriferin hava girişine takılmakta ve çzellikle yazın hartopunuzu veya tentenizin takılı olduğu dönemlerde hava akışını güçlendirerek basit bir klima etkisi göstermekte.

Emin abi konu ile ilgili biraz daha detay verebilir sanırım.
Talebi olanlar bana veya emin abiye bildirebilirler. önümüzdeki 10 gün içinde talep topluyacağız.

Türkiye Jeep CJ Kulübü
Türkiye Jeep CJ 2.el Parça ve Araç

Etiketler

Ynt: Cj Hava Girişi Parçası İsteyen (imalat Yaptırıcaz)

Ercan, malzeme olarak şeffaf siyah mika demişsin ama görüntüyü bozar, güzel durmaz. Mat siyah malzemeden yapılırsa dodikler ve hardtop ile de uyumlu olur.

Abi mat siyah pleksi varmı bilmiyorum tabiki olabilir farketmez.
Tahminimce isteyene göre malzeme kullanabilir kalıp olduktan sonra

Jeep'ime parça alacağız. Olleeey :d Hanım fena bozulacak yine en son bir çiçek mi ne almıştım