Cherokee Almak Mi Almamak Mi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erolkylc Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 43
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,476
12736463 10153991698464850 111019891 n
12650412 10205881334967942 1822650591 n

Etiketler

Abi yazin Antalya ya gel mangal yapalim offroad yapip , arkadasin kia bestayi almaya nefesi yetmedi 19 vereyim diyor 19 a 4x4 karavan var mi ?

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eyvallah avukat bey ins bi ara kistirip geliriz sende Izmir planin olursa herzaman beklerim.Arac senin degerini sen bicersin hesabina gelen musteri olur iki tarafinda gonlu olmasi lazim bu durumda,
Selamlar sevgiler

jeepxj35

Haklisin ,19 yaşinda bir ergen çocuk ve 10 aylik bebek olunca sıra bana zor geliyor. Şimdilik biraz mola verdim.Delici yayici bir led , araç telsiz , moonvisor , hood vents, borla egzos onunuzdeki kış yapilacaklar listemde .Araci satiliga çikarmiştim fakat müşterilere randevu veremiyorum sabah vereyim gitsin bu işin sonu yok diyorum akşam bunu satsam başka araçtan keyif almam diye düşünüyorum zaten eşim ve çocugumda istemiyor satmami.Bende satmaktan vazgeçtim

jeepxj35

415650a19b8d23110a3ef864d8d92104 1714150498860a5eb4e94f6ce3925a23

Evet 21 yıldır dinledigim gruptan kaptim yesil sevgisini ama mescit yesilini hic sevmem , aslinda aracta yesil cok iddiali hi renk korando orjinal yesil cerezi mercedes unimog katalog yesiline boyattim simdi arkayi da boyaticam

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cerez e vinç taksan offroadlarda araç kurtarma , suya tekne indirmede , teknelere kumanya vb ikmalinde vs vs çok iş gorur .
Bilmiyorum marinalarda balikçi barinaklarinda Antalya limaninda çevre varmi ?

jeepxj35

Merhabalar; uzun yillardir jeep hayranligim ve ayriyeten uzun yillardir cherokee hayranligim var. Artik bu hayranligimin son bulmasini ve bir cherokemin olmasini istiyorum. Arastirdigim ve etraftan edindigim bilgilere gore bana bu aracin cok masraf cikartacagini ve yakitina vs. yetisemecegim korkusunu baslatmis olmamdir. Bu aractan sogumak istemiyorum. Ozel sektorde calisiyorum ve yakinda evlenme gibi bir durumum var. Zaten bu araci evledikten sonra alacagim. Cok off road yapan birisinden ziyade hic off road yapmadim gitmedim. Bu araci aldiktan sonra da off road yapmam muhtemelen. Gunluk 10 veya 20 km yapabilirim yerine gore. Sizden ricam kafadan dolma bilgilerle degilde cherokeeyle hayatini yaşamis olanlar tecrubelilerin yardimina ihtiyacim olmasi. Sizce tercih etmelimiyim bu araci. Gercekten anlatilanlar gibi mi bu araç.. Yardimlarinizi merakla bekliyorum. kayseriden selamunaleykum.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aleykum selam
Yaklaşık 3 yıldır off road da dahil cherokee kullanıyorum
Benimde çocukluktan gelen bir hayranlık 2012 model düşük km bir araba aldım öncesinde ama dayanmadim satıp cherokee aldım 2001 model 3.1tdi
Aracin biraz gürültülü sesi dışında ki ben ona aslan kukremesi diyorum çok memnunum
3 yıldır off road yaptigimiz halde arabaya en fazla 1000 tl masraf yaptım
Aracın dilinden iyi alnadiktan sonra sorun çıkarması zor bakimlarini yaptırdiktan sonra gerçekten amerikan canavarı çok dayanıklı araba
Ne yollar aştı ama hala arabada tık yok
Güzel heybetli havalı araba kesinlikle tavsiye ederim araştıran olarak değil kullanıcısı binicisi olarak yazmak istedim
Bi bayan olarak bu arabayi aşığım
:smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR