Çatalca - Ormanlı Sahili Off-Road Gezisi (25 Ocak 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan evedilaz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 230
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 39,879
Ynt: Çatalca - Ormanlı Sahili Off-Road Gezisi (25 Ocak 2009)

Güzel kareler için teşekkürler. 15 sene önce Ormanlı'ya, Karaburun'a avlanmaya gelirdim. Özlemişim oraları. Şimdi sadece off-road için gelebilirim ;)

Etiketler

selamlar bende aranızda olmaktan cok mutlu oldum. Cok eglenceli oldu tum arkadaslara tesekkur edrım pathfınder hakan

Orm4
Orm5
Orm6
Orm7
Orm10

hakanbusa' Alıntı:
selamlar bende aranızda olmaktan cok mutlu oldum. Cok eglenceli oldu tum arkadaslara tesekkur edrım pathfınder hakan

Hernekadar geç katılsanızda yinede hoş gelmiştiniz. Bir sonraki gezileri artık baştan yakalarsınız. :smiley: Offroad'cu annenize sonsuz hürmet ve saygılarımızı iletiriz... :smiley:

ilerliyen zamanlarda aynı mekana yapacagımız kamplı gezide tüm ekibi bi arada görmek isteriz
HAKAN arkadaşım senide bekliyoruz

evedilaz' Alıntı:
ilerliyen zamanlarda aynı mekana yapacagımız kamplı gezide tüm ekibi bi arada görmek isteriz
HAKAN arkadaşım senide bekliyoruz

Bunu eğer baharda yaparsak daha iyi olur. Hem havalar ısınmış olur, hemde gündüz denize girme imkanımızda olur.

ergun abi sağlam araçlarla oraya tekrar gitmek istiyorum..giripte geri geldiğimiz yolu çok merak ettim acaba nereye gidiyor...;D

Kış olur, yaz gelsede deniz kenarında kamp yapsak deriz ve yaparız...Yaz olur, kış gelsede çamura doysak deriz. Off-road'çunun döngüsüde budur :D

super sınız bu gezılerden benım nıye haberım gec oluyo ınternet ozurluyum herhalde.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,513
Kayıtlı Üye Sayımız
172,171
Kaydolan Son Üyemiz
PİTİABLE

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR