Büyükada Fotoğraf Gezisi Duyurusu "Ada Vapuru Yandan Çarklı" (8 Kasım 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan pebble Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 100
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,480
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Büyükada Fotoğraf Gezisi Duyurusu "Ada Vapuru Yandan Çarklı" (8 Kasım 2009)

1- eftaLYa (Esra Akeroğlu)
2- pebble (Nilsun)+1
3- Kasif (Hakan)+1
4- Dream_Rocker (Onur) (belki +1)
5- ufuk (Ufuk SARNIK)
6- Berksito (Berk Saraç) + 1
7- Nurtella +1 veya2
8- Degobar (Yavuz Selimoğlu)
9- Anastascia (Serpil Köse) - Katılırsam Bostancı İskele'den gelmem daha mantıklı gibi...
10- lucius (Mert Yavuz)
11- putnik (Aytaç Sönmez l Bostancı )
12 - fizi (Zeynep Erkal / Bostancı)

Etiketler
Ynt: Büyükada Fotoğraf Gezisi Duyurusu "Ada Vapuru Yandan Çarklı" (8 Kasım 2009)

Herkese merhaba :smiley:

Pazartesi günkü sınavımın konularını bitirebilirsem ben de gelmek isterim.

En kısa sürede ismimi yazdırmaya çalışacağım..

2- pebble (Nilsun)+1
3- Kasif (Hakan)+1
5- ufuk (Ufuk SARNIK)
7- Nurtella +1 veya2
9- Anastascia (Serpil Köse) - Katılırsam Bostancı İskele'den gelmem daha mantıklı gibi...
10- lucius (Mert Yavuz)
13- UFUKK- Ufuk sarıgül. ( Kabataş ) 09,10

Bostancıdan gelecekler çoğalacak sanırım. Tam girişte ellerinde koca makinalar olan bir grup birbirini rahat tanır diye düşünüyorum.

Bostancı saatini öğrenir öğrenmez buraya yazarım.

İskelede saçlarımın renginden yeni gelen arkadaşlar beni tanıyabilir. :smiley: Hep beraber gideriz, organize oluruz.

bende katılmak istiyorum ama ilk katılımım olacak ayrıca fotoğraf makinam yok yeniyim yani birde hava şartlarına bağlı katılmam

vazgeçilmez' Alıntı:
bende katılmak istiyorum ama ilk katılımım olacak ayrıca fotoğraf makinam yok yeniyim yani birde hava şartlarına bağlı katılmam

Bekleriz :smiley:

Bu arada şeker değiliz erimeyiz ;) ;D yağan yağmur olsun...

gelmeye çalışacağım umarım bi aksilik çıkmaz davetiniz için teşekkürler ayrıca

berksito' Alıntı:
Sonbaharın güzel renklerini bizimle birlikte fotoğraflamak isteyen arkadaşlarımızı bekliyoruz ;)
Ama benim için hiç de uygun olmayan zamanlarda yapılıyor fotoğraf gezileriniz :'( Başlığı görünce bu kez tamam demiştim ama tarih beni üzdü.
Ustalardan biraz ders alıp, Büyükada'nın Sonbahar güzelliğini fotoğraflamayı kim istemez yoksa :smiley:

vazgeçilmez' Alıntı:
benim de ilk katılımım olacak tabi sınava kendimi hazır hissedersem :smiley: şu anda vize dönemindeyim ve büyükadaya gitme isteğim hakkaten çok fazla :smiley:

Çok uzun bir aradan sonra bir Pazar gününü de kendime ayırayım :smiley:

Eğer erken kalkabilirsem Kadıköye gelirim, yoksa Bostancıdan geçerim.

2- pebble (Nilsun)+1
3- Kasif (Hakan)+1
5- ufuk (Ufuk SARNIK)
7- Nurtella +1 veya2
10- lucius (Mert Yavuz)
13- UFUKK- Ufuk sarıgül.
14- Sedat Açıl

Gerçekten çoğunluk Bostancı'dan gelecek. Kararsız kaldım bendemi Bostancı'dan binsem acaba :-\

34sel' Alıntı:
Ustalardan biraz ders alıp, Büyükada'nın Sonbahar güzelliğini fotoğraflamayı kim istemez yoksa :smiley:

:smiley: hiç merak etmeyin fotoğraf gezilerimiz daha sık olacak bundan sonra...

2- pebble (Nilsun)+1
3- Kasif (Hakan)+1
5- ufuk (Ufuk SARNIK)
7- Nurtella +1 veya2
10- lucius (Mert Yavuz)
13- UFUKK- Ufuk sarıgül.
14- Sedat Açıl
15- Ünal Çelik (ulusotomotiv)

gelmek istiyorum fakat ilk katılımım olacağı için grubu nasıl tanıyacağım yardımcı olursanız sevinirim

vazgeçilmez' Alıntı:
gelmek istiyorum fakat ilk katılımım olacağı için grubu nasıl tanıyacağım yardımcı olursanız sevinirim
Merhaba hoşgeldiniz,adınızı bağışlasaydınız bize memnun olurduk,siz bizi biz sizi tanımakta zorlanmazdık.size nasıl hitap edebiliriz sayın bay,veya bayan. ??? ;) Bütün yeni katılan arkadaşlar sizlere en iyi şekilde yardımcı olunacaktır,hepinizi bekleriz,Umarım katılım rekoru kırılır saygılar.

yol' Alıntı:
Çok uzun bir aradan sonra bir Pazar gününü de kendime ayırayım :smiley:

Eğer erken kalkabilirsem Kadıköye gelirim, yoksa Bostancıdan geçerim.

Tikkat PATRON geliyor!!! ;D ;D ;D ;D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,516
Kayıtlı Üye Sayımız
172,173
Kaydolan Son Üyemiz
Özgür1977

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri