Bu Vitarayı Tanıyan Var Mı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dincer.dosti Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,059

dincer.dosti

Ana Kamp
Yer
izmir
Web
www.facebook.com
Sevgili dostlar;

Uzun süredir Vitara arayışım devam ediyordu ve aşağıdaki linkteki araca vuruldum. her özelliği tam benlik ve bu aracı almak istiyorum. sizden bu araca daha önce bakmış olan yada tanıyan kişilerden bildiklerini iletmenizi rica ediyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-2.0-dizel-otomatik-vites-150328147/detay/

Şimiden çok teşekkür ederim.

İnşallah olursa bu araç ile aranıza gireceğim :smiley:

Saygılarımla.

Etiketler
Ynt: Bu Vitarayı Tanıyan Var Mı?

merhaba aracı tanımıyorum yalnız araç 200 v6 iyice baktırmadan almayın sorunlu çıkarsa başınızı çok ayrıtır,1.6 tercih ederseniz bence daha mantıklı,hakkınızda hayırlısı olsun.

bekirgümüş' Alıntı:
merhaba aracı tanımıyorum yalnız araç 200 v6 iyice baktırmadan almayın sorunlu çıkarsa başınızı çok ayrıtır,1.6 tercih ederseniz bence daha mantıklı,hakkınızda hayırlısı olsun.
Merhaba ilginize teşekkür ederim ancak araç mazda rf motorlu gümrük girişli 2.0 TD dir V6 değil. Bununla ilgili sanırım bir fikriniz yoktur :smiley:

tornado57' Alıntı:
ben de de bi vitara merakı başladı :smiley:
takip :smiley:
Ama bende bitti hocam. Bugün bir tanesi denk geldi. boy 1.80 olunca anladım ki bu araç bana göre değil. Her şeyi çok güzel ancak özellikle arkada dimdik duran koltuğa rağmen diz mesafesi oldukça dar. bence özellikle uzun yolda çok konforsuz geldi. Şu an cherokee bakıyorum... Saygılar...

hocam umarım gönlünüze göre bir araç bulursunuz,
benim boy 166 :smiley:
palio ya sığıyorum :smiley:
saygılar

hocam hafta sonu Sinop'ta Türkiye Off-Road Şampiyonasının 4. ayağı vardı,
uzun şase sadece Cherokeee ler vardı, bayağı da iyi iş çıkardılar :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.