Bu Çadır Nasıl ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gncr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,942
Ynt: Bu Çadır Nasıl ?

gncr' Alıntı:
peki teşekkürler, ayrı bir başlık açmak istemiyorum da acaba tavsiyeleriniz var mı marka model olarak ?

marketlere bakmamı söyleyen arkadaşların da tavsiyelerini es geçmiş değilim haftasonu bakacağım. ;)

bana 2-3 hafta içinde lazım bu çadır.
Marka konusunda bir şey diyemeyeceğim, çünkü bilmiyorum. Bildiğim, ünlü markaların çok pahalı olduğu. Bende yerlisi var, Alman malı iyi bir çadırın kopyası. Arkadaşımın o çadırı ile bir farkı yok. Önemli olan, dıştaki kumaşının ve tabanının su geçirmez olması. Ayrıca, önde ya da arkada, eşyaların konabileceği kapalı bir bölümünün bulunması iyi olur. Model olarak, sorduğunuz çadırın çift katlısını öneririm, taşıması ve kurulması çok kolay. Keyifli gezmeler.

Etiketler

Çok yorduğumun farkındayım ama araştırmadan soruşturmadan iş yapmak istemiyorum o yüzden bir kaç sorum daha var ???

http://www.amazon.com/Eureka-Apex-Adventure-Two-Person-Tent/dp/B000EQCVQ6/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=outdoor-recreation&qid=1269986592&sr=1-1

elime bir arkadaşım sayesinde amazon'dan alışveriş yaptırıp tr'ye getirtme fırsatı geldi az önce. siteye baktım üstteki çadırı buldum. sanırım önerdiğiniz gibi ?

henüz getirtip getirtemeyeceğim kesinleşmedi ama yine de bakıyorum..

::smiley: sizce özellikleri nasıl?

* Area: 36.5 square feet
* Floor size: 7 feet, 5 inches by 4 feet, 11 inches
* Center height: 3 feet, 7.5 inches
* Wall fabrics: 1.9-ounce 70D Polyester taffeta 800mm coating
* Floor fabrics: 1.9-ounce 70D Polyester taffeta 800mm coating
* Fly fabrics: 1.9-ounce 75D 185T StormShield Polyester 800mm coating
* Pack size: 6 by 18.5 inches
* Weight: 5 pounds, 12 ounces

417DA7R57PL SL500 AA300

41P25PVBBBL AA300

61zHeY5B0RL

Madem Amerika'dan getirtme şansın var o zaman sana çadır tavsiyem.Bu markaya güven,bu işi biliyorlar.

http://www.amazon.com/Coleman-Hooligan-2-Backpacking-Tent/dp/B0016HMBN0/ref=sr_1_16?ie=UTF8&s=sporting-goods&qid=1269988367&sr=8-16

teşekkürler önerin için. bi üsttekiyle neden bu kadar fiyat farkı var peki ?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,513
Kayıtlı Üye Sayımız
172,171
Kaydolan Son Üyemiz
PİTİABLE

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR