Bir Karavan Doğuyor.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan chaos_54 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 110
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 43,269

Etiketler

Hayırlı olsun. çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum. Başarılar

Arkadaşlar tekrar merhaba cumartesi ve bu gün yaptıklarım ancak bu kadar
auto cad çizimlerimi mobilyacı arkadaşım ile kontrol ettik bir sıkıntı görünmüyor ve cnc kesime verdik cumartesi geldi ön hazırlıklarını bu gün yaptım ve yarın ahşap montajına başlıcam
bu arada beğenen arkadaşlarıma teşekkür ederim
yine bu arada eğer benim çizimlerimle ilgilenen var ve görüşmek isteyen olursa beni her zaman arayabilirler
şimdilik hoşçakalın

Öncelikle çalışmalarınız da başarılar dilerim. Kazasız belasız, mutlu ve sağlıklı günler de kullanmanız dileklerimle. Benim sizden ricam; eğer elinizde mevcut ise ve sakıncası yoksa, tüm devre şemalarınızın (kablolama, su, yakıt devreleri vs.) araç içi yerleşimlerini nasıl yaptığınıza dair resim, plan, çizim gibi bilgileri paylaşmanız, benim gibi bu yola yeni çıkacak tecrübesiz arkadaşlara çok yardımcı olacaktır. Saygılarımla.

Çalışmanız güzel gidiyor, bir an önce bitirip keyifli gezersiniz inşallah.

Tüm bu resimleri ve yaptıklarınızı yeni bir başlık açıp altında paylaşsanız daha güzel olmaz mı?

Arkadaşım ellerinize sağlık çok güzel olmuş beyaz renk oldukça cesur bir seçim bence ama çok ferahlatmış
bir sorum olacak aslında çok genel bir soru seyahat esnasında dolan siyah su tankınızı nereye ve nasıl boşaltacaksınız bende bir iveco yu dönüştürüyorum bilgi almak isterim

Teşekkür ederim. Gerçekten beyaz renk ve iveco farkı ile çok ferah bir karavan oldu.
Su giderini de depodaki vanaya bağlı hortum vasıtasıyla kamp alanlarında yada kanalizasyon giderlerine boşaltabiliyorum.

teşekkür ederim
bu arada mavili döşemelerde çok güzel çok yakışmış elinize sağlık
bende kamera ve monitö aldım ama daha montaj yapamadım
amaç yılbaşını karavanda karşılamak ama bakalım inşallah yapabilirim

Selam eski bi iveco karavancı olarak işciliği cok sevdim en cok da depo harika yapmısın birde keske kapı girisindeki mutfak alt cıkıntısına bi care bulsaydın farika olacak dı selam

kolay gelsin deponuzun ilginc sekli dikkatimi cekti. oylesıne ugtıgınıza göre bir bidiniz var sanırım rica etsem paylasırmısınız