Berhimi Karavan Camı Için Piston Tedariği

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tarikcihangir Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 750

tarikcihangir

Yeni Üye
Herkese merhabalar.

Aracımda berhimi karavan camları mevcut. Bazı camların pistonlarında gevşeme var ve camı yukarı doğru açtığımda yavaş yavaş geri kayıyor sabit kalmıyor. Sanırım pistonların değişmesi gerekecek ancak bir çok karavan malzemesi satan firmaya sorduğumda orjinal berhimi piston bulamadım. Online satışta da yok.

Bu parçayı nasıl bulabileceğim konusunda yol gösterebilecek biri var mı ?

Herkese merhabalar.

Aracımda berhimi karavan camları mevcut. Bazı camların pistonlarında gevşeme var ve camı yukarı doğru açtığımda yavaş yavaş geri kayıyor sabit kalmıyor. Sanırım pistonların değişmesi gerekecek ancak bir çok karavan malzemesi satan firmaya sorduğumda orjinal berhimi piston bulamadım. Online satışta da yok.

Bu parçayı nasıl bulabileceğim konusunda yol gösterebilecek biri var mı ?
Berhiminin o pistonları ürettiğini sanmıyorum. oda piston üreticilerinden alıyordur. bu nedenle elinizdeki pistonla aynı ölçü ve değerlerde piston alırsanız problemsiz kullanırsınız bence

Cevaplar için teşekkür ederim. Berhimi türkiye distribütörü Termosa ile iletişime geçtim. Şu anda stoklarda olmadığını ancak geleceğini söylediler. Bu arada berhimi internet sayfasından firmaya da mail attım dönüş henüz gelmedi. Gelişme olursa buraya da yazacağım ihtiyacı olanlar faydalansın.

Merhabalar Aynı sorun bende de var, Orjınal yada iş gorecek havalı pistonu hiçbir yerde bulamıyorum. sız bulabıldınız mı acaba?
Merhaba, açıkçası çok uzun zamandır beklemedeyim henüz çözemedim.

Sırayla anlatayım; piyasada bu pistonların muadilini bulamadım, sanırım yok, varsa da ben bulamadım.

Berhiminin iletişim e-postasına mail attım ve yaklaşık 20 gün sonra dönüş yapıldı. TR distribütörü Fermil Mobil ile görüşün demişler.

Fermile mail attım ama cevap gelmedi. Bu arada önceden Termosa'ya da yazmıştım sadece onlardan dönüş geldi ve stoklarda olmadığını, gelirse bilgi vereceklerini söylediler. Fakat uzun zamandır ondan da dönüş alamadım.

İş-güç hayat gailesi derken işin peşine düşecek zaman da bulamadım. Kısaca süreç bu şekilde ilerledi.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR