Balkanlar Gezisi (19 haziran- 04 Temmuz 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan MKG Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 227
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 58,037
Ynt: Balkanlar Gezisi (19 haziran- 04 Temmuz 2010)

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

[attachment=4]

[attachment=5]

IMG 4088

IMG 4089

IMG 4100

IMG 4137

IMG 4150

Etiketler

MKG' Alıntı:
Sevgili Sedat ellerine sağlık :smiley: yol yapmayı özledeimmmmmm

Mustafa abi, karavanın içinde geçirdiğim şu günlerde içimde nasıl bir yola düşme isteği var anlatamam.
Hem yol yapmayı, hemde sizlerle birlikte yol almayı çok özledim.

Ancak bu sene gelecek yolcumuz olduğundan sabretmem gerekiyor, inşallah 2012 de beraber düşeriz yollara :D

Sedat bey, gerçekten imrendik. Aranızda olmayı isterdik. Ne güzel fotoğraflar bunlar, bayıldık :smiley: Çöl Kartalı'mız şimdilerde gökyüzünden yeryüzüne pike yapacak güzellikler arıyor :smiley:

Bielnt bey, Çöl kartalı işini biliyor, pike yapacak en güzel yerleri bulur :D

iyi paylaşım teşekürler.Ayrıca sn.çölkartalı ne pikesi gözünü bile oyarsın.gideceğin yerin.tam 12 den vurusun.

hemen hemen ayni rotayi ben de gecen sene eylülde yaptim...

sizin bu gezi notlarinizi okumamistim malesef.
okurken ayni heyecani bir kere daha paylastim...

isteyenler http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=61901.0 adresine bakabilirler..

altannn' Alıntı:
hemen hemen ayni rotayi ben de gecen sene eylülde yaptim...

sizin bu gezi notlarinizi okumamistim malesef.
okurken ayni heyecani bir kere daha paylastim...

isteyenler http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=61901.0 adresine bakabilirler..

Altan bey

Sizin rota bizim dönüş rotası ile oturuyor. Biz çok keyif almıştık, yazınızdan anladığım kadarı ile siz de öyle.
Bende aynı heyecanı bir kez daha hissettim.

Ayrıca benim birde 1303 ile Almanya yapma planım var ama ne zaman kısmet olur bilmem :smiley:

Güzel paylaşım yollarda zorlandığınız sorunlar çıktımı ve bu sorunları nasıl çözdünüz bunlarıda paylaşırsanız gitmek istiyenlere şimdiden yol göstermiş olursunuz resimler için teşekkürler

çok guzel cok ,harıka ötesi ,darısı bize inşallah

yoğun takipppppppppppppp

Selam 2/17 temmuz 2011 tarihleri arasında tekrar gerçekleştiriyoruz. İlgileniyorsanız benimle irtibata geçebilirsiniz.
Sevgiler
Melih Eriş
meliheris@fotogezgin.com

Gıdelım de yedıklerımız nbızım oluur gorduklerımızı foto larız burada.... Insaallaaah

Sevgili Macir, kısmetse bu sene 23 Haziran / 8 Temmuz 2012 tarihleri arasından Balkanlarda jEEP SAFARİ tekrarlanacaktır. 2009 yılından beri her sene tekrarlıyoruz. Programı isterseniz size gönderebilirim. Bana mail adresinizi yazarsanız sevinirim.
Sevgiler
Melih Eriş
www.meliheris.com
meliheris@fotogezgin.com

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri