Atv Safari

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erthem Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 54
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 67,658
Ynt: Atv Safari

geçen ay marmariste toplam 2,5 - 3 saat süren bir tura katıldım genel olarak eğlenceli olmasına karşın ticari ,tur ve turist güvenliğinin ön planda olması ,+ coğrafyanın kuru olmasından dolayı "no risk no fun" kuralı burada da çalıştı dolayısı ile eğlenceli olmasına karşın heyecanlı tadı damağımda kaldı diyemiyorum .Bunda off road deneyimlerimden dolayı beklentimin fazla olması da bir etkendi ama ilk kez atv kullanmama karşın attığım spinlerden ve birkaç "tribüne yönelik" estetik hareketimden dolayı birkaç kez tur lideri tarafından uyarıldığımı da eklemek isterim.

Etiketler

atv için yorucu ve içim dışıma çıkıyor,vücud değişiyor diyorlar,atv asıl zevki bir arkadaş ordusuyla yapmak güzel oluyor ama benim çok arkadaşım yok,bunların çoğuda sevmez bu sporu,10-15 arkadaş bu sporu yapalım dese,yorucu diyorlar,vücudlar değişiyor diyorlar,ya ben bu sporu yapmak için uzaylı bile olurum.yeter ki 10-15 kişi olsun,10 saat bile yaparım.

Ufo1

hiç kullanmadım ama ilk fırsatta deneyeceğim.bu arada bu sporu yapanlar ciddi değişime uğramış gördüğüm kadarıyla:smiley:))))

arkadaşlar hadi şu atv işini bir organize edinde stres atalım

aslicirit' Alıntı:
Merhabalar, ben Ankara'da yaşıyorum. Arkadaş grubumuzla bizde atv safari gezisi yapmak istiyoruz.

Daha önce hiç denemedim ama ne kadar büyük bir zevk oldugunu forumdaki verdiginiz bilgilerden anlamış bulunmaktayım.

Özetle Ankara civarında atv safari tur hizmeti veren bir yerler varmıdır, bilgi sahibi olan arkdaslar varsa ve beni yönlendirebilirlerse cok sevinirim.

Teşekkürler.

Aslı.
malesef öyle biryer ankarada yok sadece göl başında gölü konya istikametine geçince sagda bir yerde çocuklar için bir
yer var işinize yararmı bilmem
benimde ATV alma konusunta istegim var şu an askıya aldım

merhaba ben sileden'
atv ye yeni basladim. eger Sile ye gelmek isterseniz burada hepsi cok dogal parkurlar var.
selamlar

arkadaşlar gölbaşı haymana yolu 6. km özmak boru karşısında yeni biryer açılmış atv motor sürdürüyolar pist güzel rampalar felan var uçuyosun gaza basınca 2 mt havalanıyosun çok eğlenceli tavsiye ederim ayriyeten Paintball da açılıyomuş 10 güne kadar bence ankaranın yeni eğlence yeri burası olur diyorum

herkese selamlar
bende atv yok ama şilede okulun karşısında sürekli gidiyoruz
parkur olarak şileyi tavsiye ederim inanılmaz zevkli
özellikle kanoph park ta ali abi cok güzel yerlere götürüyo
yeri ışık üniversitesinin karşısı
hem paintball var hem mangal yapılıyo hemde atv si olmayanlarda kiralayabiliyo
saygılar

Bende atv safari yapmaya hevesliyim ama hala yapamadım. Şarköy tarafında atv safari yapabileceğim yerler varmıdır?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,455
Kayıtlı Üye Sayımız
172,108
Kaydolan Son Üyemiz
desiredesire

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR