Aranıza Katılmak Üzereyim 2004 1.8 Se

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan deff g4 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,966

deff g4

Ana Kamp
Arkadaşlar herkese merhaba
Öncelikle güncel olarak sohbetlerınızın olması bu markayı ve freelander ları aktıf olarak kullanmanız beni sevındırdı.
Gerçi yollarda da sıkça görüyorum
1.8 benzınlı 2004 makyajlı bır araç buldum nasıpse yarın gosterıcem
Freelander deyınce genelde td4 al dıyolar ancak temız ve km düşük bulmak zor ya da fıyat yüksek
O yüzden benzınlı düz vıtes almayı tercıh edıyorum
Umarım memnum kalırım
Sormak ıstedıgım acaba yakıtı benı çok uzermı
Daha önce sıfır km aldığım leon TSİ kullandım yakıt ve performans tatmınkardı inşallah çok üzmez
Bırde merak ettiğim arka bagaj camından su gırermı ozellıkle oto yıkamacılardakı tazzıklı su
Benım aklıma gelenler bunlar görüşlerinizi sürüş deneyimlerinizi okumak isterim
Mesela araç sürekli 4*4 mü birde eğim iniş sistemi nasıl kullanılıyor

Saygılar

Image

Image

Image

Etiketler
Ynt: Aranıza Katılmak Üzereyim 2004 1.8 Se

ben bugun sattım 2000 model 1.8 bılgılerımı paylasıyım ıstedım senle.on takımdan cok takur tukur ses gelır,sanzuman ve motor yag kacaklarına dıkkatlı bak zıra ben aldıgımda pırıl pırıl temızlenmıstı,fazla bı hız bekleme 120-130 dan sonra motor sesı rahatsız eder.conta yakıyor bu araclar dıye bır soylentı var.sureklı su eksıltır onemlı olan suyun neeye aktıgı ıyıce bakmak lazım.gozun sureklı hararet gostergesınde olsun.benım aracımda bunların hepsını yasadım 150bın km deydı.alıcı ıle bırlıkte gıttıgımız servısler motorda hıc bı sorun olmadıgını soyledıler ancak motor nerdeyse bıtık durumdaydı.bu fıyatlara bence jeep bak derım bende oyle yapıyorum senın yasadıgını bende 1 ay once yasadım.

Ynt: Aranıza Katılmak Üzereyim 2004 1.8 Se

Merhaba,

Bende TD4 var ve çok memnunum. KM konusunda çok haklısın. Çok kısa sürede ~4000Km yaptım. Tavsiyem TD4'ten yana. Yakıt konusunda da ekonomik bir araç. Lakin offroad için kullanmak, yapılandırmak zor. Bu nedenle satma kararı aldım.

kolay gelsin.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR